gwiazdy.jpg

Gwiazdy na urodzinach magazyny „Viva! Moda”

gwiazdy.jpg
 
Na urodziny magazynu Viva! Moda przybyło kilkanaście polskich gwiazd związanych z branżą mody. Wśród nich mieliśmy okazję zobaczyć Dawida Wolińskiego, Marcina Tyszkę, Joannę Horodyńską, Magdalenę Frąckowiak i innych.

Piękna Magdalena Frąckowiak po raz kolejny wybrała czerń od stóp do głów. Swoją skórzaną sukienkę zestawiła z kryjącymi rajstopami, botkami i torebką na łańcuszku. Modelka postawiła na niekwestionowany hit wśród światowych modelek – niemalże niewidoczny makijaż. Prezentowała się bardzo dobrze, choć mamy wrażenie, że podkreślone czerwoną szminką usta perfekcyjnie uzupełniłyby jej stylizację.

Tego wieczoru dwie celebrytki - Joanna Horodyńska i Katarzyna Sokołowska, postawiły na błyszczące mini sukienki. Pierwsza z nich zdecydowała się na look księżniczki zestawiając swoją szarą kreację ze srebrnym diademem. Oczywiście nie mogło tu zabraknąć odpowiednio dobranych dodatków w postaci szpilek pod kolor kreacji oraz skórzanej torebki. Sokołowska zaś miała na sobie pomysłową  sukienkę z przodu zapinaną na suwak, którą połączyła z eleganckimi kozakami. Obie wyglądały świetnie.

Anna Puślecka pokazała się w zestawie inspirowanym stylem męskim (hit sezonu!). Pozornie niedbale włożona w spodnie koszula podkreśliła jej nonszalancki look, a usta w kolorze mocnej czerwieni dodały jej wyrazistości.

Tak prezentowały się gwiazdy na urodzinach magazynu "Viva! Moda":

Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23