ONS

Film „Dziewczyna z Tatuażem” był jednym z najbardziej wyczekiwanych ekranizacji w sezonie. Na nowojorskiej premierze w Ziegfeld Thetre, zjawiły się odtwórczynie głównych, w tym odgrywająca rolę Lisbeth Salander - Rooney Mara.

Aktorka pretenduje do bycia jedną ze współczesnych ikon mody. Rooney Mara, na czerwonych dywanach pokazuje się w kreacjach największych projektantów na świecie. Tym razem można było ją podziwiać w sukience z transparentnym tyłem projektu ulubieńca gwiazd Parabala Gurunga. Aktorka połączyła ją z butami Christiana Louboutina.
 
Na premierze swojej starszej siostrze towarzyszyła Kate Mara, która założyła łososiąwą sukienkę Christiana Diora, buty Briana Atwooda, torebkę Miu Miu i bransoletkę Alexandra McQueena. Piękny zestaw, a na pewno bardzo drogi!
 
Ponadto na czerwonym dywanie świetnie prezentowały się Viola Davis, w białej sukience Giorgio Armaniego i dodatkach Salvatore Ferragamo oraz Joely Richardson w zielonej kreacji L’Wrena Scotta i szpilkach Christiana Louboutina.
 
Ale według nas i tak bezkonkurencyjna była Rooney Mara. Z przyjemnością będziemy śledzić jej kolejne stylizacje!
 
jm

Więcej na temat czerwony dywan Rooney Mara