Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Gwiazdy Polsat SuperHit Festiwal 2017
Newsy

Te gwiazdy sprzedały najwięcej płyt w ostatnim roku! A kto dla Was jest największą gwiazdą polskiej muzyki? PLEBISCYT!

Szpak, Grzeszczak, a może Sarsa?

Pierwszego dnia podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie zobaczymy gwiazdy, które w okresie od stycznia 2016 do lutego 2017 sprzedały najwięcej płyt! Wśród nich znaleźli się m.in. Agnieszka Chylińska za płytę "Forver Child" czy Anią Dąbrowska za album "Dla Naiwnych Marzycieli". Koncert zobaczymy już 26 maja od 20. w Polsacie!

Tymczasem mamy dla Was głosowanie - kto według Was jest aktualnie królem bądź królową polskiej sceny muzycznej? 

Głosujcie! ;) (Głosowanie potrwa do soboty, 27 maja, do godz. 15). 

Zobacz także: Michał Szpak na swojej maturze wyglądał... "hardkorowo": "Panie Michale, pan to chyba nie zda..."

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sylwia Grzeszczak o plotkach
Newsy
Grzeszczak o ostatnich plotkach na swój temat. Jej małżeństwo się rozpada? Jest ktoś trzeci? "Nie jestem ze stali"
Grzeszczak o ostatnich plotkach na swój temat. Jej małżeństwo się rozpada? Jest ktoś trzeci? "Nie jestem ze stali"

Sylwia Grzeszczak rzadko udziela wywiadów na temat swojego życia prywatnego, ale w rozmowie z "Pani" zrobiła wyjątek i odniosła się do plotek, jakie pojawiły się na temat jej małżeństwa w ostatnich miesiącach. Jak reaguje, gdy takie nieprawdziwe informacje roznoszą się w sieci czy w czasopismach?   Zobacz:  IDEALNE PIERWSZE WRAŻENIE? SPRAWDŹ CO ZROBIĆ ABY ON NA DŁUGO NIE MÓGŁ O TOBIE ZAPOMNIEĆ   Sylwia Grzeszczak o plotkach na swój temat Sylwia Grzeszczak mocno chroni swoją prywatność - nie dementuje plotek, a jeśli już, robi to w skrajnych przypadkach. Nie oznacza to jednak, że nie reaguje na plotki na swój temat. Jest wręcz przeciwnie - nadal ją bolą, choć w mniejszym stopniu niż kiedyś: Nie jestem ze stali. Bolą mnie plotki dotyczące mojej prywatności i nie ma co udawać, że jest inaczej. Nieraz czytałam o tym, że moje małżeństwo się rozpada, że nie szanujemy się z mężem, ze w naszej relacji są osoby trzecie. I chociaż tego typu artykuły nie ranią mnie już tak jak jeszcze kilka lat temu, to wiem, że za ich wymyślaniem ktoś stoi. Że "życzliwymi" informatorami dziennikarzy są osoby z mojego otoczenia. Ale ja nie sprzedaję prywatności, nie zależy mi na tym i nigdy nie będzie - mówi w "Pani" Sylwia Grzeszczak.  Zobacz:   Sylwia Grzeszczak PIERWSZY RAZ tak szczerze o córce i macierzyństwie! "Byłam wściekła, kiedy..."   Sylwia Grzeszczak na konferencji Polsat SuperHit Festiwal - już 26-28 maja w Polsacie!    Sylwia jest jedną z największych gwiazd w Polsce. 

Paulla na Eurowizji 2017
Newsy
Paulla skopiowała występ Sylwii Grzeszczak?! Te momenty są identyczne! Posłuchajcie!
Te fragmenty są do złudzenia podobne!

Podczas krajowych preselekcji na Eurowizję 2017 jedną z uczestniczek była Paulla, która wykonała balladę "Chcę tam z tobą być". Artystka może pochwalić się naprawdę mocnym głosem, lecz kiedy zaczęła śpiewać wokalizy publiczność mogła pomylić ją z... Sylwią Grzeszczak!   Paulla skopiowała Sylwię Grzeszczak? Dlaczego? W 2:27 minucie swojego występu Paulla zaczęła śpiewać wokalizy identyczne do tych, które zaśpiewała Sylwia Grzeszczak podczas TeleKamer 2015 w piosence "Kiedy tylko spojrzę" - możecie ich posłuchać od 3:27 min. Choć obie piosenki mocno się różnią, wokalizy były do złudzenia podobne! Czy to tylko przypadek, czy Paulla po prostu inspiruje się najlepszymi?   Zobacz:  Rafał Brzozowski został wybuczany przez publiczność na Eurowizji! Jak to komentuje?   Posłuchajcie i oceńcie sami!   Eurowizja 2017 - Kasia Moś jedzie na Eurowizję Przypomnijmy, że polskie preselekcje na Eurowizję wygrała Kasia Moś z piosenką "Flashlight". Dla Kasi to był trzeci występ podczas Krajowych Eliminacji - teraz się udało. Moś wystąpi podczas pierwszego półfinału Eurowizji w Kijowie, czyli 9 maja.    Zobacz także:  Wygrała polską Eurowizję, pozowała w Playboyu, zachwyciła amerykańską gwiazdę. Wszystko co trzeba wiedzieć o Kasi Moś   Piosenka Paulli podczas preselekcji na Eurowizji 2017.   Piosenka Sylwii Grzeszczak na TeleKamerach 2015.   Paulla na preselekcjach do Eurowizji 2017. Zajęła 8. miejsce.    Sylwia Grzeszczak inspiruje innych artystów. 

Stara płyta Sylwii Grzeszczak sprzedaje się lepiej niż nowa
Newsy
Wielki sukces Sylwii Grzeszczak: jej album znalazł się w czołówce listy bestsellerów! Ale wcale nie ten najnowszy...
Wielki sukces Sylwii Grzeszczak: jej album znalazł się w czołówce listy bestsellerów! Ale wcale nie ten najnowszy...

Najnowsze notowanie OLIS-u zaskakuje! Na drugim miejscu najlepiej sprzedających się płyt w naszym kraju jest  Sylwia Grzeszczak, ale z albumem z 2013 roku! Co ciekawe, jej ostatnia płyta "Tamta dziewczyna" uplasowała się na 10. miejscu. Dlaczego tak się stało?   Jak sprzedają się płyty Sylwii Grzeszczak? Płyta Sylwii Grzeszczak z 2013 roku "Komponując siebie" na liście najchętniej kupowanych płyt pojawiła się już… 86 raz (notowanie jest co tydzień)! Aktualnie jest na drugim miejscu (z potrójną platyną), co jest oczywiście efektem promocji . Ostatni album Sylwii - "Tamta dziewczyna” jest aktualnie na 10. miejscu (już 10 tydzień w zestawieniu) i ma status platynowej płyty.  Oznacza to jedno - Sylwia Grzeszczak jest jedną z najlepiej sprzedających artystek w Polsce w historii! Brawo Sylwia!   Zobacz także:  Sylwia Grzeszczak chce jechać na Eurowizję? Dodała tajemniczy wpis, a jej fani nie mają wątpliwości!   Najnowsze notowanie OLIS. Całość - tutaj.    Album Tamta dziewczyna jest wciąż bestsellerem!    Czy sprzeda się tak dobrze jak "Komponując siebie"?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner