Uznana marka Bohoboco, reprezentowana przez Michała Gilberta Lacha i Kamila Owczarka, pokazała kolekcję na sezon jesień-zima 2012/2013. Do Soho Factory na warszawskiej Pradze przybyła plejada polskich gwiazd.

Naszą uwagę zwróciła Marta żmuda-Trzebiatowska, która miała na sobie małą czarną od Bohoboco. Aktorka do sukienki w kształcie litery X dobrała delikatne srebrne sandałki. Akcesoria w postaci żółtej pudełkowej torebki z imitacji skóry węża i dużej złotej bransoletki, nadały kreacji nowoczesnego stylu.

Kolejną ciekawie ubraną aktorką była 40-letnia Anna Samusionek. Miała ona na sobie białą sukienkę również projektu Bohoboco. W przeźroczystej koronkowej kreacji wyglądała niezwykle romantycznie. Podoba nam się, że zestawiła ją z beżowo-szarymi botkami, które mimo swojej masywności, nie przytłoczyły stylizacji.

Nasza ikona stylu, Małgosia Socha, znów ubrała się bezbłędnie. Trzecia wielbicielka marki, zaprezentowała się w wysokiej złotej spódnicy za kolano, którą trafnie zestawiła z czarną luźną bluzką na jedno ramię. Do tego założyła klasyczne czarne szpilki.

 
Tak celebrytki ubrały się na pokaz Bohoboco: