Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
AKPA
Newsy

Gwiazdy na otwarciu nowego butiku marki JOOP!

Kto przyszedł na otwarcie?

Wczoraj w Galerii Mokotów otworzono nowy butik niemieckiej marki Joop!. W trakcie wydarzenia odbył się pokaz najnowszej wiosenno-letniej kolekcji, zarówno męskiej jak i damskiej a każdy z gości mógł wygrawerować sobie tabliczkę z własnym imieniem i nazwiskiem. Na imprezie pojawiło się sporo gwiazd, m.in. Andrzej Chyra, Edyta Herbuś, Hubert Urbański i Julia Chmielnik oraz Olga Borys.

Gwiazdy tego dnia nie zaszokowały nas stylizacjami, ale nie było też spektakularnych rozczarowań. Bardzo ładnie prezentowała się Edyta Herbuś. Miała na sobie żółtą bluzkę, czarno-białą spódnicę, turkusową torebkę i czarne szpilki. Najelegantszą parę z pewnością stanowili Hubert Urbański i Julia Chmielnik.

Oprócz gwiazd obecna była również ekipa wideo FleszStyle.pl. Film z wydarzenia poniżej ale zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć.Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
AKPA
Newsy
Plejada gwiazd na otwarciu nowego butiku
Kto chciał zobaczyć nową kolekcję Joop!?

W Galerii Mokotów otworzono nowy butik niemieckiej marki Joop!. W trakcie wydarzenia odbył się pokaz najnowszej wiosenno-letniej kolekcji, zarówno męskiej jak i damskiej a każdy z gości mógł wygrawerować sobie tabliczkę z własnym imieniem i nazwiskiem. Na imprezie pojawiło się sporo gwiazd, m.in. Andrzej Chyra, Edyta Herbuś, Hubert Urbański i Julia Chmielnik oraz Olga Borys . Zobaczcie jak to wyglądało:

Newsy
Tłum sław na otwarciu nowego butiku JOOP!
Zobacz, kto przyszedł do Galerii Mokotów

Wczoraj w Galerii Mokotów otworzono nowy butik niemieckiej marki Joop!. W trakcie wydarzenia odbył się pokaz najnowszej wiosenno-letniej kolekcji, zarówno męskiej jak i damskiej a każdy z gości mógł wygrawerować sobie tabliczkę z własnym imieniem i nazwiskiem. Na imprezie pojawiło się sporo gwiazd, m.in. Andrzej Chyra, Edyta Herbuś, Hubert Urbański i Julia Chmielnik oraz Olga Borys . Zobaczcie co się działo na otwarciu:

Julia Chmielnik o nowym mężczyźnie
ONS
Newsy
Julia Chmielnik znowu zakochana! Półtora roku po rozwodzie z Hubertem Urbańskim ułożyła sobie życie
Kto jest wybrankiem aktorki?

Julia Chmielnik , była żona Huberta Urbańskiego , jest znowu zakochana. Już od jakiegoś czasu mówiło się, że po głośnym rozwodzie z Urbańskim (Czytaj: Była żona Urbańskiego odpwiada mu na oczernające ją zarzuty ) Chmielnik jest kimś zauroczona. Ale teraz dyrygentka i nauczycielka emisji głosu w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” potwierdziła swoją miłość na Facebooku. Kim jest nowy ukochany Chmielnik? To kierownik produkcji filmowo-telewizyjnej Wojciech Pajonk . Ma 34 lata (tyle samo co Julia), pochodzi z Chorzowa i podobnie jak Julia ma dziecko z poprzedniego związku. Podobno właśnie rozmowy o dzieciach bardzo ich zbliżyły. Para poznała się na planie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i już od około roku czuli do siebie coś więcej niż przyjaźń. Jednak Julia nie chciała, by rozpisywano się o jej życiu uczuciowym, więc dobrze się kryła. Czyżby Julia zdecydowała się ujawnić prawdę po tym jak Hubert Urbański zapałał nagłymi uczuciami do Joanny Majstrak ? Jedno jest pewne, półtora roku po rozwodzie, Chmielnik i Urbański układają sobie życie na nowo. A jedyne co ich łączy to sześcioletnia Stefania i czteroletnia Danusia.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner