Gwiazdy na gali Flesz Fashion Night
ONS

Które gwiazdy usiądą obok siebie na wielkiej gali "Flesza"?

Gwiazdy na gali Flesz Fashion Night
ONS

Dziś wieczorem w Muzeum Narodowym odbędzie się impreza magazynu "Flesz" "Flesz Fashion Night", która będzie jednocześnie połączona z drugimi urodzinami tytułu. Podczas wieczoru odbędzie się m.in. niezwykły pokaz mody. Najlepsi polscy projektanci na wybiegu zaprezentują wyjątkowe kreacje. Zobacz: Gala modowa Flesza: Ujawniamy szczegóły największej imprezy roku!

Nam udało się ustalić jakie gwiazdy będą z pierwszych rzędów oglądały niezwykłe modowe show. Wszyscy projektanci zasiądą obok swoich muz: Maciej Zień usiądzie obok Anety Kręglickiej, Agnieszka Szulim przyjdzie z Mariuszem Przybylskim, duet Bohoboco pojawi się w towarzystwie Agnieszki Cegielskije, a Paulina Krupińska usiądzie z Paprockim i Brzozowskim.

Ponadto na imprezie "Flesza" pojawi się Ada Fijał. Modowa ekspertka zasiądzie obok Joanny Horodyńskiej. Nie zabraknie także Karoliny Malinowskiej, która pokaz mody będzie oglądać w towarzystwie męża, Oliviera Janiaka. W Muzeum Narodowym nie zabraknie również dwóch najpiękniejszych prezenterek Polsatu: Agnieszki Popielewicz i Pauliny Sykut. Oprócz tego obok Tamary Arciuch została usadzona Doda, która prawdopodobnie nie pojawi się na gali. Zobacz: Szulim szykuje akcję na gali Flesza. Na złość Dodzie

Imprezę sezonu obejrzycie na żywo na fleszstyle.pl oraz poniżej, a zdjęcia, wywiady i newsy z imprezy już jutro na AfterParty.pl!

Flesz Fashion Night

Relacja na żywo z wielkiej gali:

Tak gwiazdy bawiły się na poprzednich urodzinach "Flesza":

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44