Gwiazdy na konferencji prasowej Fashion Designer Awards

Wczoraj odbyła się konferencja Konkursu Fashion Designer Awards, którego celem jest wspieranie młodych ludzi pasjonujących się modą. Wydarzenie to, pomimo siarczystego mrozu, przyciągnęło wiele znanych osobistości, dziennikarzy i fotoreporterów.

W tegorocznej edycji honorowym przewodniczącym jury jest mediolański projektant Roberto Musso, a w gronie jurorów znaleźli się m.in.: Lidia Popiel, Małgorzata Socha, Natalia Kukulska, Beata Sadowska, duet BohoBoco, Andrzej Foder - dyrektor Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Ubioru, Mikołaj Komar, redaktor naczelny magazynu K MAG, Aneta Wikariak, redaktor naczelna Flesz i pomysłodawczyni i producentka Konkursu Joanna Sokołowska-Pronobis.

Szczególnie dobrze prezentowała się Beata Sadowska, której ostatnio niezbyt dobrze wiodło się z obcowaniem z modą. Mimo dużego mrozu, zaprezentowała się w butach na wysokim obcasie, tweedowych dzwonach i fantastycznym czarnej kamizelce.

Karolina Malinowska jako prowadząca konferencje postawiła na czarny garnitur i złotą cekinową bluzkę. Popielewicz i Kukulska ubrały się zgodnie z aktualną pogodą - plus za jasne kolory!

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08