ONS

Co roku Perez Hilton, twórca najpopularniejszego plotkarskiego bloga na świecie wyprawia imprezę urodzinową. Na imprezie Perez Hilton's Mad Hatter Tea Party Birthday Celebration w Siren Studio w Los Angeles zjawił się tłum gwiazd, nawet tych, które bloger nieraz krytykował.

Sam Perez Hilton na imprezę przybył w dość egzotycznym przebraniu z prawdziwą papugą na ramieniu. Z zakompleksionego fana sam stał się wielkim celebrytą. Niegdyś otyły, dzisiaj szczuplutki, opalony i z wybielonymi zębami. Jednak Hollywood ma wpływ na każdego.

Wśród nich można było spotkać m.in. Kim Kardashian, która w małym kapelusiku i czarno-białej sukience wyglądała ładnie. Jednak wzory na kreacji jeszcze bardziej uwydatniały krągłe kształty gwiazdy. Zapewne był to zamierzony zabieg.

Oprócz niej na imprezie zjawiła się Amber Riley z serialu „Glee” oraz  Kat Graham, gwiazda popularnego serialu „Pamiętniki Wampirów”. Aktorka często wybiera ciekawe kreacje, które pozytywnie zaskakują. Tym razem zachwyciła nas gąbkowa futurystyczna kurtka niczym z „Powrotu do Przyszłości”.

Zapraszamy do naszej galerii, w której znajdziecie więcej kreacji i więcej gwiazd.

jm