Gwiazdy na diecie
ONS
Wielogodzinne, ciężkie treningi to już przeszłość! Dziś gwiazdy wybierają ćwiczenia krótkie (15-30 minut), ale bardzo intensywne. Nie katują się też restrykcyjnymi dietami, ale jedynie zmieniają sposób odżywiania. Odstawiają cukier, ograniczają czerwone mięso, a zamiast białego pieczywa, ryżu czy makaronu jedzą razowe. No i oczywiście piją dużo wody. A jeśli pozwalają sobie na słodkie co nieco, to jest to kawałek czekolady albo croissant. Mało wyrzeczeń, a efekt piorunujący!

Jennifer Hudson - 36 kilogramów mniej

Metamorfoza piosenkarki to przede wszystkim zasługa trenera gwiazd Harleya Pasternaka (pracował m.in. z Halle Berry i Megan Fox). On ułożył dla niej specjalny plan treningu, według którego Hudson musiała bardzo intensywnie ćwiczyć przez zaledwie 25 minut dziennie, a do tego pływać na basenie, biegać i chodzić na spacery. Poza tym Jennifer odstawiła tuczące dania – makarony, frytki i czerwone mięso. Zaczęła za to jeść mięso kurczaka lub łososia, brązowy ryż i świeże warzywa. Efekt? 36 kilo mniej!

Jennifer Lopez - 18 kilogramów mniej

Jennifer zawsze była dumna ze swoich obfitych kształtów. Jednak gdy urodziła bliźnięta, uznała, że krągłości ma za dużo, i zaczęła trenować. Ale zamiast ćwiczeń na siłowni, której nie lubi, Lopez wybrała sport oraz taniec. Zmieniła też dietę – jada pięć małych posiłków dziennie, głównie warzywa i chude mięso. Ruch i nowy sposób odżywiania sprawiły, że Jennifer schudła 18 kilogramów. A to zapewne nie koniec, bo gwiazda wciąż sporo trenuje i pilnuje zdrowej diety.

Kelly Osbourne - 24 kilogramy mniej

Kiedyś ucieczki przed problemami Kelly szukała w narkotykach i alkoholu. Potem używki zastąpiła fast foodami. Zajadanie stresu skończyło się ogromną nadwagą. W metamorfozie pomogły jej... treningi do „Tańca z gwiazdami” i partner, który uczył ją tańczyć. To on namówił Kelly, żeby odstawiła frytki i ciastka, a jadła mięso z indyka i sałatki. Dzięki zmianie diety i treningom do programu Osbourne schudła 10 kilo, a po zakończeniu show – kolejne 14. Swoją imponującą przemianę Kelly podkreśliła nowym stylem ubierania się.

Więcej na temat diety gwiazd Gwiazdy