voda.jpg
Akpa

W Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się charytatywna aukcja Vody Naturalnej pod hasłem "Ubieramy Vodę". Przedmiotem licytacji były unikalne butelki, które tego dnia wystąpiły w niepowtarzalnych kreacjach, stworzonych przez cenionych polskich projektantów i marki tj. Tomasz Ossoliński, Gosia Baczyńska, La Mania, Bizuu, Mokobelle, czy Natalia Jaroszewska. (zobacz: Butelki w strojach La Manii, Bizuu i Baczyńskiej)

Każdy z nich przekazał na licytację dwie zaprojektowane przez siebie butelki, które ubrane zostały w stylu każdego z designerów i marek. Tego wieczoru udało się zebrać kwotę 39 500 zł. Wesprze ona konto Fundacji TVN "Nie jesteś sam" i zostanie przekazana na odbudowę Kliniki Pediatrii przy Centrum Zdrowia Dziecka.

Na imprezie zjawiły się takie gwiazdy jak, Anna Czartoryska, Agnieszka Szulim, Anna Maruszeczko, Joanna Przetakiewicz, Tola Szlagowska, Gosia Baczyńska, Laura Łącz, Martyna Wojciechowska, Olivier Janiak, Robert Sowa i wielu innych. My zwróciliśmy uwagę na eleganckie gwiazdy, które postawiły na długie czarne kreacje. Anna Czartoryska i Martyna Wojciechowska wyglądały w nich bardzo elegancko.

Agnieszka Szulim miała na sobie delikatnie rozkloszowaną spódnicę i koszulę w wężowy deseń. Na imprezie pojawiła się również Tola Szlagowska, która dawno nie pokazywała się na stołecznych salonach.

Zobacz galerię gwiazd na imprezie > tutaj <
Zobacz galerię butelek w ubranich La Manii, Bizuu i innych > tutaj <

jm