Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Agnieszka Hyży, Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska
ONS
Newsy

Hyży, Dereszowska, Zielińska na balu Gwiazdy Dobroczynności. Pojawiła się też dawno niewidziana gwiazda hitowego serialu!

Hyży, Dereszowska, Zielińska na balu Gwiazdy Dobroczynności. Pojawiła się też dawno niewidziana gwiazda hitowego serialu!
Katarzyna Zielińska
East News
Newsy
Katarzyna Zielińska pierwszy raz na salonach jako blondynka! My mówimy "WOW"!
Katarzyna Zielińska pierwszy raz na salonach jako blondynka! My mówimy "WOW"!
Maja Hyży odpowiada Agnieszce?
Newsy
Maja Hyży odpowiada Agnieszce Hyży?! Wstawiła do sieci WYMOWNE zdjęcie!
Co napisała?

  Agnieszka Hyży w rozmowie z Party.pl odniosła się do jednego ze swoich wpisów na Instagramie, dotyczącego małżeństwa z Grzegorzem Hyży. Gwiazda Polsatu wyjaśniła raz jeszcze wszystkim, że nie odebrała go Mai Hyży, nie rozbiła też jej małżeństwa.  Nie jest miłe tłumaczyć się, że nie jest się wielbłądem. Powinnam sobie chyba na czole wytatuować, że to nie jest prawda, te wszystkie nagłówki.  Mam też nadzieję, że inne zainteresowane osoby wreszcie się na ten temat wypowiedzą, bo być może innym na rękę jest właśnie taka historia - mówiła nam Agnieszka.   Wiele osób odebrało słowa Hyży jako apel do byłej żony Grzegorza, Mai. Czy jej najnowszy post na Instagramie oznacza jej odpowiedź? Piosenkarka pokazała zdjęcie ze swoim partnerem, Mateuszem, a do niego wymowny podpis: Bo Nasze szczęście jest najważniejsze. Nawet bez uśmiechu oczy powiedzą Tobie prawdę. Pielęgnujcie to co macie bo nikt nie mówił że będzie łatwo - pisze Maja.   Zobacz:  Ich związek od samego początku wzbudzał kontrowersje. Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży są już razem cztery lata: „Patrzymy razem w jedną stronę, a to najważniejsze”   Chłopak Mai Hyży - kim jest?   Partner Mai Hyży to Mateusz Wesołowski, z którym gwiazda spotyka się od 2016 roku. Ma 32 lat, pracuje w branży budowlanej.     Kiedy się poznaliśmy, umawialiśmy się głównie na wspólne spacery, podczas których towarzyszyli nam chłopcy. Dla nich Mateusz był po prostu moim znajomym. Podczas tych spotkań bardzo się polubili, złapali wspólny język. Wtedy wiedziałam, że reszta się ułoży. Czasami nawet im zazdroszczę tej relacji i tego luzu. To on przekonał mnie, by korzystać z życia - wyjeżdżać, podróżować po świecie. Przyznaję, że po urodzeniu dzieci trochę osiadałam. Miałam swoją muzykę, ale zapomniałam o...

Katarzyna Zielińska
ONS
Newsy
Katarzyna Zielińska kupiła wymarzony dom z ogrodem! Czy zdąży się przeprowadzić przed porodem?
Katarzyna Zielińska kupiła wymarzony dom z ogrodem! Czy zdąży się przeprowadzić przed porodem?

Katarzyna Zielińska i jej mąż Wojciech Domański znaleźli wreszcie wymarzony dom z ogrodem! Według informacji magazynu "Party", aktorka, która jest obecnie w szóstym miesiącu ciąży, już rozpoczęła remont nowego lokum. Wspólnie z mężem i architektami rozplanowują przestrzeń, projektują pokoje dla dzieci, rozmawiają o kolorach i dodatkach – zdradziła znajoma Zielińskiej. Niestety, Katarzyna Zielińska nie zdąży z przeprowadzką przed porodem – gwiazda ma termin na grudzień. Powód? Prace remontowe mają się zakończyć dopiero wiosną przyszłego roku. Ale aktorce wcale to nie przeszkadza, bo w jej życiu ma miejsce inna rewolucja: 2,5 letni synek gwiazdy, Henio, zadebiutował w przedszkolu! Kasi bardzo zależało, by być przy chłopcu w trudnym okresie adaptacji . Przeczytaj także: Katarzyna Zielińska zachwyca w ciąży! Pokazała zaokrąglony brzuszek podczas gali Flesz Fashion Night. Katarzyna Zielińska jest w szóstym miesiącu ciąży! Aktorka z mężem Wojciechem Domańskim i synkiem Heniem wiosną 2018 przeprowadzą się do nowego domu.  

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner