Gwiazdy na 19. SAG Awards
Czyja kreacja była najdroższa i najładniejsza?
1/10
Gwiazdy na 19. SAG Awards

W miniony weekend odbyła się jedna z trzech najważniejszych imprez filmowych w roku, podczas której wręczane są nagrody najlepszym aktorom. Screen Actors Guild Awards zostały rozdane już po raz 19.

Do Hollywood przybyły światowe gwiazdy kina i telewizji. Wśród celebrytów znaleźli się m.in.: Ben Affleck, Anne Hathaway, Justin Timberlake, Jennifer Lawrence i Julianne Moore.

Laureatami tegorocznych Screen Actors Guild Awards w kategorii "Kino" zostali: Daniel Day-Lewis za rolę w filmie "Lincoln" oraz Tommy Lee Jones, Jennifer Lawrence, jak również Anne Hathaway za rolę w  "Nędznikach - Les Miserables". Nagrodą za całokształt twórczości uhonorowany został Dick Van Dyke.

SAG Awards to kolejna świetna okazja, by zabłyszczeć na czerwonym dywanie. Aktorki na ten najważniejszy wieczór wybierają kreacje najznakomitszych projektantów światowej sławy. Tym razem bez wątpienia olśniła wszystkich swoją urodą oraz kreacją Jennifer Lawerence, która znakomicie prezentowała swoją sylwetkę w granatowej sukience marki Dior.

Na uwagę zasługuje też Anne Hathaway. Aktorka zaprezentowała się w czerni, jednak za sprawą cekinów oraz tiulu wyglądała glamour. Jednak definitywnie swoją koronkową kreacją przyćmiła wszystkich Naomi Watts. Długa sukienka w kolorze bieli z kolekcji Marchesa z trenem zrobiła piorunujące wrażenie. Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy.

2/10
Anne Hathaway
3/10
Ben Affleck
4/10
Claire Danes
5/10
Jennifer Lawrence
6/10
Julianne Moore
7/10
Bryan Cranston
8/10
Dick Van Dyke
9/10
Tina Fey
10/10
Amy Nuttal i Sophie McShera