johnny depp usuwa tatuaze.jpg
ONS.pl

Johnny Depp, Brad Pitt, Kylie Jenner, Eva Longoria - te gwiazdy zrobiły tatuaże z miłości i musiały je usunąć...

johnny depp usuwa tatuaze.jpg
ONS.pl

Gwiazdy kochają tatuaże i regularnie pokrywają nimi swoje ciała. Często dedykują je bliskim - matce, dzieciom i partnerom. Miłość do rodziców i dzieci rzadko kiedy ulega zmianie, ale związki są zdecydowanie mniej przewidywalne. Problem zaczyna się wtedy gdy relacja się po prostu rozpada, a malunek na skórze zostaje. Jaka była historia tatuaży słynnych osób i dlaczego zdecydowały się je usunąć? 

Brad Pitt 

Angelina_Jolie_Brad_Pitt.jpg
ONS.pl

Brad Pitt podczas 12 letniego związku z Angeliną Jolie przejął jej różne pasje, w tym miłość do tatuowania ciała. Aktor pokrył się licznymi tatuażami, które zrobił sobie na cześć Angeliny oraz ich związku. Gdy okazało się, że nie uda się uratować ich małżeństwa, Brad postanowił odciąć się od przeszłości i zamierza przez najbliższy rok usunąć wszystkie tatuaże związane z jego eks. Podobno nie chce, by cokolwiek przypominało mu o pięknej Angelinie i chce zacząć nowe życie z czystą kartą.

Johnny Depp

Johnny_Depp_Amber_Heard.jpg
ONS.pl

Kolejny zawód miłosny i kolejny nieudany tatuaż… Johnny Depp kilkakrotnie ozdabiał ciało tatuażami, które dedykował swoim ówczesnym miłościom. Dla Winony Rader wytatuował sobie „Winona Forever”, jednak po ich rozstaniu przerobił napis na „Wine Forever”. Gdy był mężem Amber Heard, na dłoni zrobił sobie tatuaż  „Slim”, ponieważ tak pieszczotliwie nazywał aktorkę. Po ich burzliwym rozwodzie, zmienił „Slim” na „Scum”, co znaczy po angielsku „szumowina”. Następnie z "Scum" na „Scam”, czyli oszustwo. Widać, że Johnny nie wspomina dobrze swojego ostatniego związku...

Kylie Jenner 

Kylie_Jenner_Tyga.jpg
ONS.pl

Kylie Jenner była przez dwa lata w burzliwym związku z raperem Tyga. Młoda gwiazda wierzyła jednak w szczęśliwe zakończenie, dlatego ozdobiła swoją kostkę małym „t”. Niestety, nawet tatuaż nie pomógł i para zakończyła swój romans. Po rozstaniu Kylie zamieniła „t” na „la”, które symbolizuje miasto Los Angeles. Nie da się ukryć, że miłość do LA jest na pewno bezpieczniejszym rozwiązaniem, niż do toksycznego rapera! 

Eva Longoria

Tony_Parker_z_zona_Eva_Longoria.jpg
ONS.pl

Eva Longoria po swoim małżeństwie z Tonym Parkerem musiała usunąć aż trzy tatuaże! Aktorka i koszykarz byli małżeństwem przez 7 lat, które z zewnątrz wydawało się być idealne. Niestety, to były tylko pozory. Gdy okazało się, że Parker ma problemy z dochowaniem wierności pięknej aktorce, Eva wystawiła mu walizki za drzwi i rozwiodła się z nim. Dwa lata po rozwodzie gwiazda postanowiła rozpocząć nowy rozdział w życiu i usunęła wszystkie trzy tatuaże. 


Nieprzemyślany tatuaż - problem nie tylko gwiazd 

Tatuaże to nie tylko zachcianka hollywoodzkich gwiazd. Wystarczy popatrzeć na polskie ulice i zobaczyć jak obecnie wiele osób ma tatuaże, niezależnie od płci czy wieku. Jak mówią posiadacze tatuaży, rzadko kiedy kończy się na jednym, ponieważ tatuowanie siebie jest bardzo uzależniające. Niestety, nie każdy tatuaż jest przemyślany lub wykonany tak jak sobie to wymarzyliśmy. Coraz więcej osób rozważa pozbycie się tatuażu, ponieważ nie pasuje już do ich obecnego stylu życia lub przestał się podobać. Pojawia się jednak pytanie, czy można całkowicie usunąć tatuaż i ile sesji będzie potrzebnych?  

Jak do tej pory usuwano tatuaże? 

Do niedawna odpowiedź była jedna: ciężko! Wszystko przez to, że permanentne rysunki na skórze wykonuje się przy pomocy różnokolorowych barwników o rozmaitym składzie chemicznym. Aby je całkowicie usunąć, należy zastosować fale laserowe różnej długości, inne dla kolorów – czarnego, granatowego czy brązu, inne dla czerwieni, a jeszcze inne w przypadku niebieskiego czy zieleni. Do tej pory wymagało to zaangażowania kilku urządzeń, a i tak efekty nie były do końca zadowalające. Najwięcej problemów sprawiało pozbycie się barwników zielonego i żółtego. Dla wielu technologii są to kolory wręcz niemożliwe do usunięcia, albo możliwe tylko w teorii. Jednocześnie rosnąca popularność tatuaży spowodowała, że coraz więcej osób zaczęło poszukiwać miejsc, gdzie można skutecznie usunąć tatuaż, także po to, by go przerobić na inny.  

 

star_walker_btl
Mat. prasowe

Pozbądź się niechcianych tatuaży! 

Nowe urządzenie StarWalker® jest prawdziwą rewolucją w zabiegach usuwania tatuaży! Ponieważ fotona StarWalker® wytwarza aż 4 długości fal laserowych, umożliwia to skuteczne i zaawansowane usuwanie wielokolorowych tatuaży za pomocą jednego urządzenia. To jedyne na rynku tak wysoko rozwinięte rozwiązanie, które zapewnia idealną kombinację do laserowego usuwania tatuaży. Fotona łączy dwie technologie frakcyjno-ablacyjną oraz fotoakustyczną dla skutecznego usuwania nawet najgłębiej położonych tatuaży, o skomplikowanym składzie chemicznym i dużej ilości barwika. System laserowy StarWalker® o ogromnym zastosowaniu jest bardzo skuteczny w zabiegach odmładzania, leczeniu przebarwień, blizn, rozstępów, zmian naczyniowych, a także w terapii trądziku oraz epilacji. Laser Fotona StarWalker® znajdziesz w klinice Gold Clinic w Warszawie oraz w klinice Vesuna w Krakowie. 

 

Materiał powstał we współpracy z firmą BTL 

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13