Newsy

Niezapomniane gwiazdy, które przesadziły z botoksem! Czy w ogóle je dzisiaj rozpoznajecie?

Niezapomniane gwiazdy, które przesadziły z botoksem! Czy w ogóle je dzisiaj rozpoznajecie?

Gwiazdy pokochały zabiegi medycyny estetycznej, a botoks stał się najpopularniejszym z nich. Stosuje go niemal większość gwiazd Hollywood, a niektóre z nich decydują się na zabiegi tak często, że przestały już przypominać siebie! Nie zniechęca ich fakt, że ostrzykiwanie botoksem zdecydowanie ogranicza mimikę, co znacząco wpływa na ich grę aktorską. Wypełnianie zmarszczek pokochały Meg Ryan, Nicole Kidman oraz Donatella Versace. Porównując ich zdjęcia z młodości widać, że botoks robi z nich zupełnie inne osoby. Jak widać to nie problem! Gwiazdy chcą pozostać młode za wszelką cenę. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, które z nich regularnie poddają się zabiegom medycyny estetycznej i operacjom plastycznym. Niektóre zdjęcia są szokujące!

 

Nicole Kidman
East News

 

Brzuchy gwiazd po ciąży
Instagram
Newsy
Gwiazdy chwalą się brzuchami po porodzie! Która najszybciej zaprezentowała doskonałą figurę?
Gwiazdy chwalą się brzuchami po porodzie! Która najszybciej zaprezentowała doskonałą figurę?

Anna Lewandowska, Sara Boruc czy Marina Łuczenko-Szczęsna. Te gwiazdy już kilka dni po porodzie pochwaliły się w internecie swoimi płaskimi brzuchami! Ciąża w ogóle nie zmieniła ciała żadnej z WAGs. Jednak nie wszystkie gwiazdy ulegają kontrowersyjnej modzie (wciąż trwa dyskusja czy to motywujące czy wpędzające w kompleksy) i pokazują idealne ciało zaraz po porodzie. Zobaczcie, jak do tej sprawy podchodzą polskie gwiazdy! Co o tym sądzicie? Agnieszka Sienkiewicz po porodzie.  Zobacz także:  Marina i Sara Boruc szokują w "modnych" szpilkach! Internauci: "Buty zniekształcają strasznie stopę..."

M jak miłość serial
Instagram
Newsy
Jak gwiazdy "M jak miłość" będą wyglądać na starość? Zobacz!
Jak gwiazdy "M jak miłość" będą wyglądać na starość? Zobacz!

Jak nasi ulubieni bohaterowie z serialu " M jak miłość " będą wyglądać za 40 lat? Dzięki specjalnej aplikacji możemy zobaczyć, ile zmarszczek przybędzie Kindze Zduńskiej ( Kasi Cichopek ), Madzi Marszałek (Annie Musze) czy Uli Mostowiak (Idze Krefft)! Ostatnio wśród celebrytów zapanowała moda na postarzanie się o kilkadziesiąt lat. Mówi się, że starość nie radość, ale mimo to każdy chce wiedzieć, jak będzie wyglądał na starość! Zobaczcie, jak za kilkadziesiąt lat będą wyglądać aktorzy "M jak miłość"! Co prawda, serial produkowany jest już od 19 lat i zapewne kolejnych tyle przed nami. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby sprawdzić jak zmienią się bohaterowie.  W ostatnich latach z serialem pożegnali się m.in. Kacper Kuszewski (2018), Andrzej Młynarczyk (2017) czy Maria Rybarczyk (2018). To wielka szkoda, że nie zobaczymy ich dalej na planie.  A Wy bez kogo nie wyobrażacie sobie dalej "M jak miłość"? Zobaczcie wideo z metamorfozami bohaterów!  Zobacz także:  Kto zestarzeje się piękniej? Kate Middleton czy Meghan Markle? A co z innymi członkami rodziny królewskiej?  

Gwiazdy w ciąży Mucha, Wojciechowska, Socha
EastNews
Newsy
Mucha, Socha, Wojciechowska... Pamiętasz, jak te gwiazdy wyglądały w ciąży?
Mucha, Socha, Wojciechowska... Pamiętasz, jak te gwiazdy wyglądały w ciąży?

Rzadko pokazują się z pociechami. Sporadycznie chcą opowiadać o macierzyństwie. Gdy jednak były w ciąży to z chęcią podkreślały swoje ciążowe brzuszki i nie unikały błysku fleszy. Anna Mucha, Małgorzata Socha czy Katarzyna Cichopek  będąc w błogosławionym stanie nie zrezygnowały z pracy. O ich dużych brzuszkach rozpisywały się wszystkie media. Czy będzie to chłopiec a może dziewczynka? - brzmiały nagłówki gazet.  Dziś Anna Mucha tak jak Małgorzata Rozenek-Majdan jest matką dwójki dzieci. Agnieszka Chylińska tak jak Małgosia Socha urodziła aż trójkę dzieci! Martyna Wojciechowska i Edyta Górniak zdecydowały się tylko na jedną pociechę, jednak w przeciwieństwie do większości gwiazd pokazują twarze swoich już nastolatków w sieci!  Zobaczcie, jak gwiazdy wyglądały oczekując przyjścia na świat swoich pociech. Pamiętacie, jakie imiona  wybrały dla swoich dzieci? Zobaczcie nasze wideo!  Zobacz także:   Trzecie dziecko? Do czterdziestki Anna Mucha chce spełnić kilka swoich marzeń! Zobacz jakich  

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner