Oni zmarli zbyt młodo! Anna Przybylska za wcześnie umarła Nie żyje Robert Leszczyński. Śmierć i pogrzeb Roberta Leszczyńskiego Kamila Skolimowska Amy Winehouse za wcześnie umarła
Oni zmarli zbyt młodo!
Nie powinni tak wcześnie umierać!
1/11
Oni zmarli zbyt młodo!

Dzisiaj 1 listopada, dlatego postanowiliśmy przypomnieć młodych i zdolnych, o wielkich sercach, których niestety już z nami nie ma. Każda śmierć jest zbyt wczesna, ale ci ludzie odeszli z tego świata wyjątkowo za szybko. Jednak dzięki swojej osobowości, charyzmie i dokonaniom artystycznym zapisali się w naszych głowach i sercach na bardzo długo. Wśród takich gwiazd są m.in. Amy Winehouse, Anna Przybylska, Robert Leszczyński...

 

Postanowiliśmy wam przypomnieć te wyjątkowe postacie i w ten szczególny dzień oddać im cześć.

 

Zobaczcie ich sylwetki w naszej galerii.

2/11
Anna Przybylska za wcześnie umarła
ONS

Tą śmiercią przez ostatnie tygodnie żyła cała Polska. Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku w wieku 36 lat.  Przyczyną śmierci był rak trzustki, z którym gwiazda walczyła od dłuższego czasu. Wybitna aktorka i wspaniała osobowość osierociła trójkę dzieci, które zostały pod opieką jej męża, Jarosława Bieniuka.

3/11
Nie żyje Robert Leszczyński. Śmierć i pogrzeb Roberta Leszczyńskiego

Robert Leszczyński - krytyk muzyczny, dziennikarz "Wprost, organizator Przystanku Woodstock i juror w programie "Idol", zmarł w 2015 roku w wieku 48 lat. Dziennikarz miał cukrzycę.

 

Zobacz: Ostatnie zdjęcie Leszczyńskiego. Takim go zapamiętamy

4/11
Kamila Skolimowska
ONS

Kamila Skolimowska zmarła niespodziewanie 18 lutego 2009 w czasie zgrupowania polskich lekkoatletów w Portugalii. Zasłabła podczas treningu. Przyczyną śmierci okazał się zator tętnicy płucnej. Kamila Skolimowska miała zaledwie 27 lat. Zdobyła złoty medal w Sydney w 200 roku na Igrzyskach Olimpijskich oraz srebro i brąz na Mistrzostwach Europy w Göteborgu i w Monachium.

5/11
Amy Winehouse za wcześnie umarła
ONS

Amy Winehouse zmarła 3 lata temu, a jej śmierć do tej pory wzbudza wiele emocji. 28-letnia wokalistka, autorka tekstów piosenek była niezwykle charyzmatyczną postacią na światowej scenie muzycznej. Jej głos i styl potrafił rozpoznać każdy. Z oficjalnych doniesień wynika, że artystka przedawkowała alkohol.

6/11
Heath Ledger za wcześnie umarł
ONS

Heath Ledger odniósł największy sukces w swoim życiu w 2001 roku po premierze filmu „Obłędny Rycerz”. Jednak ten sukces go przytłoczył...

Wściekał się na producentów, agentów, media. Na wszystkich, którzy chcieli się na nim dorobić. Pragnął grać w filmach, rozwijać się, a nie liczyć kasę wspominali jego przyjaciele.

Ledger miał problem z narkotykami. Kiedy zaczął cierpieć na bezsenność, odurzał się. To sprawiało, że mógł przynajmniej na chwilę przestać myśleć. Ledger zmarł 22 stycznia 2008 roku w Nowym Jorku.

 

Ledger został pośmiertnie nagrodzony Nagrodą Akademii Filmowej - Oscarem dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę Jokera w filmie "Mroczny rycerz".

7/11
Paul Walker za wcześnie umarł
ONS

Amerykański aktor i producent filmowy, znany głównie z ról w serii filmów "Szybcy i wściekli", Paul Walker odszedł od nas w wieku 40 lat.  30 listopada 2013 roku aktor wziął udział w akcji charytatywnej założonej przez niego organizacji Reach Out Worldwide. Główną atrakcją była przejażdżka porschee carrerą GT, do której wsiadł razem z współzałożycielem fundacji i doradcą finansowym aktora, Rogerem Rodasem. Rodas w trakcie jazdy stracił panowanie nad kierownicą, które było spowodowane nadmierną prędkością i wjechał w drzewo i latarnię. Samochód stanął w płomieniach, a mężczyźni zginęli na miejscu.

8/11
Raport w sprawie Michaela Jacksona

Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 roku w wieku, nazywany "Światowym Królem Popu", tak naprawdę nazywał się Michael Joseph Jackson. W ciągu kilku lat po jego śmierci doczekał się dziesiątek nieoficjalnych biografii, które ujawniały najbardziej kontrowersyjne (i nierzadko abstrakcyjne) szczegóły z jego życia.

 

Największą popularność przyniósł mu album „Thriller”, sprzedany w 100 mln egzemplarzy, a także „Bad” i „Dangerous”. W 1993 roku został oskarżony o molestowanie nieletnich, co wywołało w mediach sensację. Po długim procesie uniewinniono go dopiero w 2005 roku. W ciągu barwnego życia przeszedł szereg operacji plastycznych, był uzależniony od leków, adoptował szympansa, z którym jeździł po całym świecie, na oczach tłumu fanów o mało nie upuścił z balkonu syna, przyjaźnił się z kolejnym cudownym dzieckiem showbiznesu – M. Culkinem.

 

Artysta miał 2 żony (w tym córkę Elvisa Presley'a) i 3 dzieci: Michaela Juniora, Paris i Prince'a. Król popu zmarł 25 czerwca 2009 roku z powodu zatrzymania akcji serca.

9/11
Piotr Łuszcz "Magik" odszedł za wcześnie
Facebook

Piotr Łuszcz, raper i producent muzyczny, znany pod pseudonimem Magik odszedł od nas jako bardzo młody chłopak. Mając zaledwie 22 lata popełnił samobójstwo, wyskakując przez okno swojego mieszkania w Katowicach. Domniemaną teorią jest to, że Magik chciał uniknąć służby wojskowej poprzez symulowanie choroby psychicznej, co rzeczywiście przyczyniło się do poważnego uszczerbku na zdrowiu. 

10/11
Kurt Cobain umarł za wcześnie
Akpa

Kurt Cobain był muzykiem grung'owym, jednak najbardziej jest znany jako wokalista popularnego zespołu Nirvana. Uznany został jako jeden ze 100 najlepszych gitarzystów świata. Cobain był silnie uzależniony od heroiny i po powrocie z trasy koncertowej po USA udał się do kliniki odwykowej, z której i tak uciekł do swojego domu. Tam, zaledwie w wieku 27 lat, popełnił samobójstwo.

11/11
Anna Jantar odeszła za wcześnie
Akpa

Anna Jantar odeszła w wieku 30 lat. Wśród Polaków zostanie zapamiętana jako wybitna piosenkarka i przepiękna kobieta. Zmarła tragicznie podczas katastrofy lotniczej na Okęciu w 1980 roku. Osierociła córkę, Natalię Kukulską.