Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Gwiazdor Bee Gess NIE ŻYJE

Robin Gibb zmarł w wieku 62 lat

Wczoraj z Londynu dotarły smutne wiadomości. W wieku 62 lat zmarł Robin Gibb, współzałożyciel legendarnego zespołu Bee Gees.Gwiazdor przegrał z ciężką chorobą nowotworową.

Szczyt popularności Bee Gees przypada na lata 60. i 70. XX wieku, do grona nieśmiertelnych przebojów można zaliczyć m.in. "Stayin' Alive", "How Deep Is Your Love" i "Night Fever". Przełomowym momentem w życiu zespołu było nagranie ścieżki dźwiękowej do filmu "Gorączka sobotniej nocy". Grupa osiągnęła wówczas rekordowe nakłady nagrań, szacowane na 200 milionów sztuk sprzedanych płyt.

Robin Gibb był operowany przed 18 miesiącami. Wówczas zdiagnozowano u niego raka okrężnicy i wątroby. Zmarł w szpitalu w Londynie.

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Alan Rickman nie żyje
East News
Newsy
Alan Rickman nie żyje. Brytyjski aktor zmarł w wieku 69 lat. Przegrał walkę z chorobą

Nie żyje Alam Rickman . Brytyjski aktor, którego fani z pewnością kojarzą z takich filmów jak "Harry Potter", "Szklana pułapka" czy "Robin Hood - Książę Złodziei", zmarł w wieku 69 lat. Aktor, reżyser i laureat nagrody BEFTA (za rolę w "Robin Hoodzie") zmagał się z nowotworem. O śmierci artysty poinformowała jego rodzina.    Alan Rickman Alan Rickman w filmie "Harry Potter"

Lemmy Kilmister
East News
Newsy
Nie żyje Lemmy Kilmister z Motorhead. Odeszła legenda heavy metalu

Lemmy Kilmister przegrał walkę z rakiem. Lider kultowego Motorhead odszedł w wieku 70 lat. Oprócz złośliwego nowotworu, muzyk chorował także na serce, a także zmagał się z cukrzycą. O raku dowiedział się zaledwie 26 grudnia. Zmarł 3 dni później. O śmierci muzyka poinformowano na portalu społecznościowym: Nie ma łatwego sposobu, żeby to powiedzieć. Nasz drogi przyjaciel Lemmy zmarł po krótkiej walce z bardzo agresywnym nowotworem - czytamy na Facebooku zespołu.  Grajcie Mot ö rhead głośno, grajcie Hawkwind głośno, grajcie muzykę Lemmy'ego głośno. Wychylcie kieliszek lub kilka. Opowiadajcie sobie historie. Uczcijcie życie tego cudownego, wspaniałego człowieka tak jak intensywnie czcił je on sam. Właśnie tego by chciał - zachęcają członkowie grupy Motorhead. Muzyk przyszedł na świat 24 grudnia 1945 roku w Stoke-on-Trent w Anglii. Swoją karierę muzyczną rozpoczął od zespołu Hawkind, w którym grał na gitarze basowej. Po tym, jak został wyrzucony z zespołu, założył własną grupę Motorhead. Kapela ma na swoim koncie ponad 20 albumów, w tym najważniejsze "Overkill", "Bomber" oraz "Ace of Spades". W ostatnim czasie grupa wielokrotnie odwoływała koncerty, ze względu na chorobę Kilmistera. Kondolencje po śmierci lidera zespołu złożyło wiele znanych osób, w tym Ozzy Osbourne, który nazwał zmarłego muzyka "jednym ze swoim największych przyjaciół".   Zobacz też: Nie żyje Monika Szwaja. Pisarka zmarła po walce z ciężką chorobą (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); There is no easy way to say this…our mighty, noble friend Lemmy passed away today after a short battle with an extremely......

Tomasz Stańko nie żyje
East News
Newsy
Tomasz Stańko nie żyje! Słynny muzyk jazzowy miał 76 lat

  Bardzo smutne wiadomości! Nie żyje leganda muzyki jezzowej, Tomasz Stańko. Kompozytor zmarł w wieku 76 lat. Według medialnych doniesień Tomasz Stańko zmarł w Szpitalu Onkologicznym w Warszawie. Informacje o śmierci artysty potwierdził m.in. dziennikarz muzyczny Hirek Wrona.  Mistrzu! Dlaczego tak wcześnie?????????????? - napisał na Twitterze.  To kolejny smutny dzień dla polskiej sceny muzycznej. Wczoraj dowiedzieliśmy się o śmierci Kory, dziś dotarła do nas kolejna bolasna wiadomość.  Tomasz Stańko w wieku 76 lat przegrał walkę z ciężką chorobą.   Hirek Wrona poinformował o śmierci artysty.   Mistrzu! Dlaczego tak wcześnie?????????????? @tomaszstanko R.I.P. :-( pic.twitter.com/sqSGGR0QFc — HirekWrona (@HirekWrona) 29 lipca 2018   Rodzinie zmarłego artysty składamy kondolencje. Zobacz także:  Kora nie żyje! Wokalistka zespołu Maanam miała 67 lat Tomasz Stańko nie żyje.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner