Aleksandra Żuraw o figurze po ciąży. W dniu porodu ważyła 112 kg
Instagram Aleksandra Żuraw

Gwiazda "Top Model" ważyła 112 kg w dniu porodu. Pokazała imponujące zdjęcia z metamorfozy

Aleksandra Żuraw o figurze po ciąży. W dniu porodu ważyła 112 kg
Instagram Aleksandra Żuraw

Aleksandra Żuraw zdobyła popularność dzięki programowi "Top Model". W 2018 roku została szczęśliwą mamą, niestety ciąża drastycznie zmieniła jej figurę. Modelka zdradziła, że zajadała stres, a jej waga ciągle rosła. W dniu porodu ważyła aż 112 kg. Postanowiła o sobie zawalczyć. Ponad 1,5 roku po urodzeniu dziecka pokazała swoją metamorfozę. 

Zobacz także: Jak wyglądało baby shower u Sylwii Przybysz? Zobaczcie, co zdradził Jaś Dąbrowski! Już wiadomo, jakie prezenty dostali

Flesz ewydanie

Ola Żuraw szczerze o swoim ciele po porodzie. Dziś chce inspirować innych

Aleksandra Żuraw zdobyła się na osobiste wyznanie. Młoda mama zdradziła, że nie znosiła swojej ciąży najlepiej i nie była w dobrej kondycji psychicznej. Stres, który ciągle zajadała sprawił, że w dniu porodu ważyła ponad 100 kg: 

112 kg w dniu porodu, pamiętam jak prosiłam położną by nie informowała mnie ile pokazała waga... tyłam na potęgę i jadłam na potęgę, regulując sobie nastrój jedzeniem. Zajadałam największy stres w życiu, i może Was to zdziwić, ale najmniej stresowałam się przyjściem Apolonii na świat, tyle złego wydarzyło się w tamtym czasie.

Młoda mama postanowiła zawalczyć o siebie i zaczęła od ratowania swojej kondycji psychicznej. Gdy udało jej się uporać z depresją zaczęła pracować nad powrotem do formy fizycznej:

Znowu kilka miesięcy zajęło mi znalezienie pionu i bycie bohaterem i reżyserem swojej historii, a piękniejsze ciało jest tylko dopełnieniem ogromnej pracy nad sobą, jaką wkładam będąc w regularnej terapii psychoanalitycznej. Zaczęłam od naprawienia swojej głowy, a za nią poszło moje ciało.
Miałam brzuch cięty 3 razy, trochę się wstydzę, że jest krzywy. Niemniej to ja, i kocham ciało, które będzie ze mną do końca życia ❤️ Dziele się z Wami swoją przemianą bo jestem z siebie dumna 🤷🏻‍♀️ Miłej niedzieli!

Aleksandra Żuraw na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia swojej metamorfozy, nad którą pracowała przez ostatnie 1,5 roku. 

Zobacz także: Sylwia Przybysz ma dość hejterów! Gwiazda stanęła w obronie swojej rodziny

Aleksandra Żuraw opowiedziała o tym, jak ciężko przechodziła ciążę. 1,5 roku po urodzeniu córki pokazała swoją metamorfozę. Robi wrażenie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olka Żuraw Matka Łajdaczka (@aleksandrazuraw)

Aleksandra Żuraw ciężko pracowała nad swoją kondycją zarówno psychiczną jak i fizyczną. Dzieląc się swoją historię chciałaby inspirować inne kobiety. 

Aleksandra Żuraw o figurze po ciąży. W dniu porodu ważyła 112 kg
Instagram Aleksandra Żuraw

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11