Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" wzięła ślub z kobietą

Po 9 latach powiedziała tak swojej wybrance

Gwiazda kultowego serialu "Seks w wielkim mieście", znana jako Miranda, czyli Cynthia Nixon kilka dni temu powiedziała sakramentalne tak Christine Marinoni. Aktorka wraz ze swoją partnerką przez wiele lat walczyła o wprowadzenie prawa, które pozwala osobom tej samej płci na zawarcie małżeństwa. Dopiero teraz, po trzech latach narzeczeństwa, panie mogły zawrzeć pełnoprawny związek małżeński.

Ceremonia odbyła się 27 maja w Nowym Jorku. Cynthia Nixon miała na sobie długą suknię Caroliny Herrery, a jej ukochana czarny smoking. Na weselu bawiła się najbliższa rodzina i przyjaciele pary.

Cynthia i Christine są razem już dziewięć lat, a od ponad roku wspólnie wychowują syna.

AfterParty.pl gratuluje młodej parze! Zdjęcie ślubne Cynthii i Christine:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Narzeczona gwiazdy "Seksu w wielkim mieście" urodziła
Cynthia Nixon została ponownie mamą

Cynthia Nixon została mamą! W poniedziałek, 7 lutego jej narzeczona Christine Marioni urodziła chłopca. Nie wiadomo, kto jest bilogicznym ojcem dziecka. Cynthia i Christine są ze sobą od 7 lat, a od dwóch lat są narzeczonymi.  To nie pierwsze dziecko Cynthi, aktorka ma dwoje dzieci z poprzedniego heteroseksualnego związku. Gratulujemy.

Lynn Cohen, znana z serialu "Seks w wielkim mieście, nie żyje
EastNews
Newsy
Nie żyje Lynn Cohen, gwiazda serialu "Seks w wielkim mieście"! Miała 86 lat
Nie żyje Lynn Cohen, gwiazda serialu "Seks w wielkim mieście"! Miała 86 lat

Jak podają zagraniczne media, nie żyje Lynn Cohen, gwiazda serialu "Seks w wielkim mieście" oraz filmów takich jak "Igrzyska śmierci. W pierścieniu ognia", "Monachium" czy "Szybka obsługa". O śmierci 86-letniej aktorki poinformował portal The Wrap jej menadżer.  Lynn Cohen nie żyje Choć miała na koncie dziesiątki ról filmowych i serialowych, widzowie na całym świecie pokochali ją w roli Magdy, ukraińskiej gosposi  Mirandy (Cynthia Nixon) w serialu "Seks w wielkim mieście". Lynn Cohen zagrała również w dwóch filmach na podstawie serialu. Wielką sławę przyniosła jej również rola Mags w filmie "Igrzyska śmierci. W pierścieniu ognia". Do wzięcia udziału w castingu do filmu namówiła ją wnuczka. Lynn Cohen miała 86 lat.  

Seks w wielkim mieście
Newsy
Viva! Kino - "Seks w wielkim mieście"
Wspaniały, piękny i lepszy niż kiedykolwiek!

Przez bardzo długi czas Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) szukała miłości nie tam, gdzie powinna..., ale zawsze w pięknych butach. Carrie, Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) i Miranda (Cynthia Nixon) powracają cztery lata po zakończeniu kultowej serii telewizyjnej. Rozwijając karierę zawodową, dbając o związki, doświadczając radości macierzyństwa i żyjąc na Manhattanie, dziewczyny zdają sobie sprawę bardziej niż kiedykolwiek, że prawdziwa przyjaźń nigdy nie wychodzi z mody. „Przejmujący, wyrazisty i pełen dumy »Seks w wielkim mieście« to list miłosny, na który fani tak bardzo czekali.” (Rossiter Drake, „San Francisco Examiner”) Zobacz zwiastun filmu:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner