Nominacje do gwiazdy "Party"

 

Rozpoczynamy nasz coroczny plebiscyt magazynu "Party" oraz portalu "Party.pl"! Już w październiku odbędzie się wielka gala, na której przyznamy statuetki gwiazdom, które wzbudzały największe zainteresowanie i podziw! Ponadto nagrodzimy najlepsze seriale, przeboje oraz show! 

 

Rok temu podczas naszej gali nagrody odebrali m.in. Michał Szpak, Justyna Steczkowska, Doda, Ewa Chodakowska czy Karolina Korwin Piotrowska. Kto zatriumfuje w tym roku?

 

OTO PIERWSZA KATEGORIA:

GWIAZDA "PARTY"! Nominowaliśmy te, które najczęściej pojawiały się na okładkach magazynu "Party" w ostatnim roku i te, które były tzw. hitami sprzedażowymi!  

 

NOMINACJE:


Anna Lewandowska
Magda Gessler
Edyta Górniak
Martyna Wojciechowska
Barbara Kurdej Szatan
Małgorzata Rozenek-Majdan

 

 

Sylwetki nominowanych oraz nasze uzasadnienie - pod głosowaniem!

 

Wielka gala "Party" i "Party.pl" już w październiku! Głosuj na swoich ulubieńców. A już niedługo ujawnimy kolejne kategorie! 

 

Głosowanie trwa do 9 września 2018 do godziny 23:59. Regulamin plebiscytu - tutaj. 

 

Zobacz: To oni wygrali w urodzinowych plebiscytach magazynu "Party"! Szpak, Doda, Chodakowska, Steczkowska... kto jeszcze?

 

Magda Gessler

 

Kolejny sezon jej "Kuchennych rewolucji" znów pobił rekordy oglądalności, a sama Magda pojawiła się w "Party" m.in. dzięki informacji, że... planuje rozpocząć karierę też i za granicą!

 

 

Edyta Górniak

Choć przeprowadziła się do Los Angeles, to nie przestała nas ekscytować. W ciągu ostatniego roku pisaliśmy m.in. o plotkach, że romansuje z amerykańskim milionerem (okazało się, że są tylko przyjaciółmi) oraz rozłące, którą jesienią czeka ją z synem (Edyta ma wtedy trasę w Polsce, a Allan wraca do szkoły w USA).

 

 

Basia Kurdej Szatan

 

Jedna z najbardziej zapracowanych rodzimych gwiazd. Gra w serialach i filmach, współprowadzi telewizyjne show i wielkie festiwale. A do tego... zaraża energią i humorem! Także i naszych czytelników!

 

Anna Lewandowska

 

Nie odcina kuponów od popularności - ani swojej, ani swojego męża. W tym roku założyła portal Baby by Ann i zaproponowała nam nowe zdrowe przekąski.

 

 

Martyna Wojciechowska

O Martynie, jej planach wypraw i pomysłach na programy pisaliśmy bardzo często. A ostatnio trzymamy kciuki za jej nowy związek z Przemysławem Kossakowskim.

 

 

 

Małgorzata Rozenek Majdan

 

Nadal na topie dzięki swoim przygodom "Iron Majdan" i planom powiększenia rodziny z Radosławem Majdanem.

 

 

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek w finale "Projekt Lady"
ONS
Edyta Górniak
Edyta Górniak w Krakowie
Barbara Kurdej Szatan
The Voice of Poland - Barbara Kurdej Szatan
mat. prasowe
Magda Gessler
Magda Gessler
ONS
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska na rozdaniu Telekamer 2018
ONS
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska na konferencji szamponu head & sholuders
Wyniki plebiscytu:
Małgorzata Rozenek...
Edyta Górniak...
Barbara Kurdej Szatan...
Magda Gessler...
Martyna Wojciechowska...
Anna Lewandowska...