Party Stories
"Ranczo" aktorzy
East News
Newsy

Gwiazda "Rancza" o wizycie z dzieckiem na SORze!  "Klocki lego wbite w czoło..."

Magdalena Waligórska-Lisiecka, aktorka znana m.in. jako odtwórczyni roli Wioletki z serialu "Ranczo" razem z Mateuszem Lisieckim-Waligórskim ma dwójkę dzieci: Piotrusia oraz Natalię. Chłopiec ma trzy latka, a dziewczynka 15 miesięcy i już nie raz ich rodzice przekonali się, że za tą uroczą dwójką trzeba mieć oczy dookoła głowy. Duży temperament ma szczególności Natalka, przez co niestety wylądowała w szpitalu! O tym wszystkim opowiedziała Magdalena Waligórska-Lisiecka w rozmowie z "Super Expressem". 

Zobacz także: Gotowi na nowy QUIZ z "Rancza"? Sprawdźcie, jak dobrze znacie serialową Wioletkę!

Ostrowska, Żak, Arlak... Zobacz, jak zmienili się bohaterowie serialu "Ranczo"

Magdalena Waligórska - Lisiecka o swoich dzieciach: Trudno z nimi nadążyć

Każdy rodzic doskonale wie, że dzieci mają różne pomysły i niektóre niestety są dość niebezpieczne. Za maluchem z ogromnym temperamentem ciężko nadążyć, a co dopiero, gdy ma się dwójkę takich  uroczych, ale niesfornych dzieci! O swoich pociechach w rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała gwiazda serialu "Ranczo", Magdalena Waligórska-Lisiecka. Chociaż Piotruś ma dopiero 3 lata, a Natalka 15 miesięcy, to już nie raz pokazały swój temperament! 

Zobacz także: QUIZ! Jak dobrze znasz babkę z "Rancza"? Sprawdź się!

One mają taki nadmiar energii, że my właściwie tylko próbujemy za nimi nadążyć. Moja córeczka właściwie już teraz nadaje się na gimnastykę artystyczną. Pozycje, które przyjmuje, fikołki, które fika, niestety również z obrażeniami, są tak porażające, że myślę, że jakiś sport to ona już uprawia. Były SOR-y. [...] klocki lego wbite w czoło, deska tarasowa odbita na czole – takie rzeczy mamy już za sobą, ale żeby nie było śladu po tych dziecięcych szaleństwach, kiedyś będzie potrzebny zabieg laserowy - wyjawiła Magdalena Waligórska-Lisiecka w rozmowie z "Super Expressem". 

Co więcej córeczka aktorki właśnie rozpoczęła adaptację w żłobku. Jak przyznała aktorka, ona i jej mąż jeszcze zdołają nadążyć za Natalią, ale czy uda się to opiekunkom? 

Zazwyczaj mamy się boją jak dziecko zniesie adaptację i jak dziecko zniesie żłobek, natomiast my się boimy jak żłobek zniesie Natalię - powiedziała Magdalena Waligórska-Lisiecka.

Trzeba przyznać, że dziewczynka naprawdę ma mnóstwo pomysłów, a rodzice z pewnością nie mogą narzekać przy niej na nudę! Mamy jednak nadzieję, że już obędzie się bez wypadków i wizyt na izbie przyjęć. Gwiazda "Rancza" ma naprawdę temperamentne pociechy! 

Magdalena Waligórska - Lisiecka
East News

Magdalena Waligórska-Lisiecka i Mateusz Lisiecki-Waligórski mają dwójkę dzieci: Piotrusia oraz Natalię. Aktorka wyjawiła, że to prawdziwe wulkany energii, za którymi naprawdę ciężko nadążyć!

Magdalena Waligórska - Lisiecka
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Halina Kozioł - co o niej wiesz?
Newsy
QUIZ! Co wiesz o Halinie Kozioł z serialu "Ranczo"? Sprawdź się!

Dziś sprawdzimy Waszą wiedzę na temat Haliny Kozioł - chyba jedynej kobiety, której boi się wójt/prezydent! Co wiesz o postaci zagranej przez Violettę Arlak? Sprawdź się!

Zobacz takżeQUIZ! Kuchnia a serial „Ranczo”! Kto robił najlepsze pierogi, a komu nie wyszła musaka? Sprawdź się!

Dziś sprawdzimy Waszą wiedzę na temat Haliny Kozioł - chyba jedynej kobiety, której boi się wójt/prezydent! Co wiesz o postaci zagranej przez Violettę Arlak? Sprawdź się! Zobacz także :  QUIZ! Kuchnia a serial „Ranczo”! Kto robił najlepsze pierogi, a komu nie wyszła musaka? Sprawdź się!

Pietrek i Jola z serialu "Ranczo", kadr z serialu
East News
Seriale
QUIZ z serialu "Ranczo": od pierogów po telewizję, czyli jak dobrze znasz wilkowyjkskie biznesy

Sklepy i restauracje, to coś co znajdziemy w wielu wsiach. Ale radio, telewizja, czy nawet Akademia? To już możliwe tylko w Wilkowyjach! Jak dobrze znasz biznesy w serialu "Ranczo"? Sprawdź się w naszym quizie! I koniecznie pochwal się wynikiem.

Sklepy i restauracje, to coś co znajdziemy w wielu wsiach. Ale radio, telewizja, czy nawet Akademia? To już możliwe tylko w Wilkowyjach! Jak dobrze znasz biznesy w serialu "Ranczo"? Sprawdź się w naszym quizie! I koniecznie pochwal się wynikiem.

"Ranczo", kadr z serialu
East News
Seriale
QUIZ: Kto z kim i dlaczego, czyli wszystkie związki w serialu "Ranczo"

Życie uczuciowe mieszkańców Wilkowyj to jedna z najważniejszych składowych serialu "Ranczo". Od flirtów poczynając, przez niewinne romanse, na poważnych, trwających wiele sezonów zdradach kończąc. Jak dobrze pamiętacie formalne i nieformalne związki w "Ranczu"? Sprawdźcie się w naszym quizie i koniecznie pochwalcie się wynikami!

Życie uczuciowe mieszkańców Wilkowyj to jedna z najważniejszych składowych serialu "Ranczo" . Od flirtów poczynając, przez niewinne romanse, na poważnych, trwających wiele sezonów zdradach kończąc. Jak dobrze pamiętacie formalne i nieformalne związki w "Ranczu"? Sprawdźcie się w naszym quizie i koniecznie pochwalcie się wynikami!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner