"Ranczo" aktorzy
East News

Gwiazda "Rancza" o wizycie z dzieckiem na SORze!  "Klocki lego wbite w czoło..."

"Ranczo" aktorzy
East News

Magdalena Waligórska-Lisiecka, aktorka znana m.in. jako odtwórczyni roli Wioletki z serialu "Ranczo" razem z Mateuszem Lisieckim-Waligórskim ma dwójkę dzieci: Piotrusia oraz Natalię. Chłopiec ma trzy latka, a dziewczynka 15 miesięcy i już nie raz ich rodzice przekonali się, że za tą uroczą dwójką trzeba mieć oczy dookoła głowy. Duży temperament ma szczególności Natalka, przez co niestety wylądowała w szpitalu! O tym wszystkim opowiedziała Magdalena Waligórska-Lisiecka w rozmowie z "Super Expressem". 

Zobacz także: Gotowi na nowy QUIZ z "Rancza"? Sprawdźcie, jak dobrze znacie serialową Wioletkę!

Magdalena Waligórska - Lisiecka o swoich dzieciach: Trudno z nimi nadążyć

Każdy rodzic doskonale wie, że dzieci mają różne pomysły i niektóre niestety są dość niebezpieczne. Za maluchem z ogromnym temperamentem ciężko nadążyć, a co dopiero, gdy ma się dwójkę takich  uroczych, ale niesfornych dzieci! O swoich pociechach w rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała gwiazda serialu "Ranczo", Magdalena Waligórska-Lisiecka. Chociaż Piotruś ma dopiero 3 lata, a Natalka 15 miesięcy, to już nie raz pokazały swój temperament! 

Zobacz także: QUIZ! Jak dobrze znasz babkę z "Rancza"? Sprawdź się!

One mają taki nadmiar energii, że my właściwie tylko próbujemy za nimi nadążyć. Moja córeczka właściwie już teraz nadaje się na gimnastykę artystyczną. Pozycje, które przyjmuje, fikołki, które fika, niestety również z obrażeniami, są tak porażające, że myślę, że jakiś sport to ona już uprawia. Były SOR-y. [...] klocki lego wbite w czoło, deska tarasowa odbita na czole – takie rzeczy mamy już za sobą, ale żeby nie było śladu po tych dziecięcych szaleństwach, kiedyś będzie potrzebny zabieg laserowy - wyjawiła Magdalena Waligórska-Lisiecka w rozmowie z "Super Expressem". 

Co więcej córeczka aktorki właśnie rozpoczęła adaptację w żłobku. Jak przyznała aktorka, ona i jej mąż jeszcze zdołają nadążyć za Natalią, ale czy uda się to opiekunkom? 

Zazwyczaj mamy się boją jak dziecko zniesie adaptację i jak dziecko zniesie żłobek, natomiast my się boimy jak żłobek zniesie Natalię - powiedziała Magdalena Waligórska-Lisiecka.

Trzeba przyznać, że dziewczynka naprawdę ma mnóstwo pomysłów, a rodzice z pewnością nie mogą narzekać przy niej na nudę! Mamy jednak nadzieję, że już obędzie się bez wypadków i wizyt na izbie przyjęć. Gwiazda "Rancza" ma naprawdę temperamentne pociechy! 

Magdalena Waligórska - Lisiecka
East News

Magdalena Waligórska-Lisiecka i Mateusz Lisiecki-Waligórski mają dwójkę dzieci: Piotrusia oraz Natalię. Aktorka wyjawiła, że to prawdziwe wulkany energii, za którymi naprawdę ciężko nadążyć!

Magdalena Waligórska - Lisiecka
East News

 

Więcej na temat Ranczo
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01