Zdjęcie z planu serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

Gwiazda "Przyjaciółek" zmieniła fryzurę! To prawdziwa metamorfoza

Zdjęcie z planu serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

Magdalena Stużyńska należy do grona gwiazd, które rzadko eksperymentują ze swoim wyglądem. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" jest wierna blondowi i do niedawna stale wybierała jedną długość włosów, które często wiązała w kucyka. Teraz aktorka pochwaliła się efektem wizyty w salonie fryzjerskim i pokazała, jak teraz wygląda. Co za zmiana! Sami spójrzcie!

Magdalena Stużyńska zdecydowała się na ostre cięcie!

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" opublikowała na Instagramie efekty swojej pierwszej wizyty u fryzjera po wznowieniu działalności salonów. Aktorka odważyła się na sporą zmianę i jak sama pisze: to zakrawa na metamorfozę!

Pierwsza wizyta u fryzjera po izolacji i od razu pojechałam konkretnie! To już zakrawa na metamorfozę😉Ładnych parę centymetrów mniej, ale moje włosy tego potrzebowały. Teraz są odżywione, bez odrostu i szczęśliwe! - napisała Magdalena Stużyńska na Instagramie.

Magdalena Stużyńska zdradziła też, że należy do grona kobiet, którym wizyta u fryzjera zdecydowanie poprawia nastój!

Dziewczyny, jesteście cudowne! Dziękuję! Wiem dlaczego mało co tak poprawia nastrój jak wizyta u fryzjera. - dodała gwiazda "Przyjaciółek".

A oto efekty metamorfozy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pierwsza wizyta u fryzjera po izolacji i od razu pojechałam konkretnie! To już zakrawa na metamorfozę😉Ładnych parę centymetrów mniej, ale moje włosy tego potrzebowały. Teraz są odżywione, bez odrostu i szczęśliwe! Dołączam do grona wielbicielek salonu @aleksandraoleczekhairstylist, w którym „czeszą się” moje koleżanki aktorki! Do zastępu świetnych fryzjerek dołączyła fantastyczna @magdalena_brokat , z którą od lat pracuję przy sesjach zdjęciowych. Dziewczyny, jesteście cudowne! Dziękuję! Wiem dlaczego mało co tak poprawia nastrój jak wizyta u fryzjera.🙏🏻❤️❤️😃 @aleksandraoleczekhairstylist @magdalena_brokat

Post udostępniony przez Magdalena Stużyńska (@magdalenastuzynska)

Jak fani ocenili metamorfozę Magdaleny Stużyńskiej?

Internauci są zachwyceni nową fryzurą Magdaleny Stużyńskiej. Tak krótkich włosów gwiazda jeszcze nie miała!

Pięknie 🌸

Wyglądasz idealniej, niż dotychczas 💓

Pięknemu we wszystkim pięknie 😊💚

 

Jejku jak pięknie

 

Fantastyczna fryzura!!!! Bardzo pani Aniu do twarzy !!!! Jak nastolatka ! 

To się nazywa udana metamorfoza!

Zobacz takżeZa nami 150 odcinków "Przyjaciółek"! Jak zmieniły się twoje ulubione bohaterki!

Magdalena Stużyńska do tej pory nosiła zdecydowanie dłuższe włosy! W serialu "Przyjaciółki" najczęściej były związane w kucyk.

Magdalena Stużyńska na planie Przyjaciółek
mat. prasowe

 

 

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39