Maciek Rock i Marta Smuk w programie "Idol"
East News

Gwiazda "Idola" walczyła z nowotworem. Marta Smuk pokazała poruszające zdjęcia

Maciek Rock i Marta Smuk w programie "Idol"
East News

Marta Smuk opublikowała w sieci poruszające zdjęcia, na których pozuje bez włosów i z blizną na piersi. Była gwiazda programu "Idol" w swoim wpisie na Facebooku wspomina trudne chwile sprzed roku, gdy walczyła o zdrowie i życie! Marta Smuk na przełomie 2002 i 2003 roku była jedną z uczestniczek drugiej edycji muzycznego talent show "Idol". Wokalistka zajęła wówczas wysokie czwarte miejsce. Drugą edycję wygrał Krzysztof Zalewski. Niestety, jakiś czas temu Marta Smuk poważnie zachorowała. Jak się czuje dziś?

Marta Smuk pokazała bliznę na piersi

Marta Smuk, była żona Mariusza Totoszki, który również występował w drugiej edycji programu "Idol", opublikowała na swoim profilu na Facebooku poruszające zdjęcia, na których pokazuje bliznę na piersi. Wokalistka wspominała trudne chwile sprzed roku, a w ramach solidarności z kobietami, które teraz walczą z nowotworem piersi... ścięła swoje włosy! 

Dokładnie rok temu straciłam swój atrybut kobiecości...straciłam?Czyżby?
Solidaryzuję się dziś z wszystkimi kobietami,które przeżywają dziś to,co rok temu przeżywałam ja!!!!! A dla siebie i dla Was pozbyłam się przed chwilą jeszcze jednego atrybutu... Kobiecość ma się w sercu i w głowie-nie na!!!! BĄDŹCIE SILNE!- napisała Marta Smuk (pisownia oryginalna). 

Marta Smuk w lipcu 2019 roku poinformowała swoich fanów  na Facebooku, że leczenie przyniosło skutki! Wokalistka po wielu miesiącach walki wygrała z ciężką chorobą.

LECZENIE CHEMIOTERAPIĄ ZAKOŃCZONE!!!!!! ZADZWONIONE!!!!!!!!!!
To był jeden z najtrudniejszych a zarazem najpiękniejszych lat w moim życiu. To czego doświadczyłam, to co zrozumiałam i to,czego dowiedziałam się o sobie nikt mi nie zabierze! Nigdy nie powiem,że jestem zdrowa ,bo nowotwór to choroba przewlekła ale jestem bezpieczna i to poczucie daje mi spokój i szczęście!- czytamy we wpisie z 11 lipca 2019 roku (pisownia oryginalna). 

Zobacz także: Co słychać u finalistów Idola? Czym zajmuje się aktualnie Alicja Janosz albo Ewelina Flinta?

Marta Smuk walczyła w nowotworem

Marta wzięła udział w 2. edycji "Idola"- w programie poznała swojego przyszłego męża. Mariusz Totoszko i Marta Smuk po kilku latach związku podjęli decyzję o rozstaniu

Marta Smuk i Mariusz Totoszko w programie "Idol"
East News

 

Więcej na temat Idol
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54