Party Stories
AKPA
Newsy

Gwiazda francuskiego kina w Polsce

Aktorka przyleciała na premierę filmu Małgorzaty Szumowskiej

Znana francuska aktorka, Juliette Binoche przyleciała do Polski na premierę najnowszego filmu Małgorzaty Szumowskiej "Sponsoring". Binoche zagrała w nim jedną z głównym ról, obok polskich aktorów takich jak: Krystyna Janda, Joanna Kulig i Andrzej Chyra. 

Gwiazda francuskiego kina w filmie Szumowskiej wciela się w postać dziennikarki opisującej świat studentek, które zajmują się prostytucją. W roli jednej ze studentek zobaczymy jedną z najlepszych aktorek młodego pokolenia, Joannę Kulig.

Już dziś wieczorem Juliette Binoche pojawi na warszawskiej premierze filmu. Zobacz jak prezentowała się na konferencji prasowej:

kb

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Juliette Binoche w Polsce
Zobacz stylizację gwiazdy z premiery "Sponsoringu"

Francuska gwiazda po raz kolejny zagrała w polskiej produkcji. W latach 90. wystąpiła w słynnej Trylogii Krzysztofa Kieślowskiego . Teraz w filmie Małgorzaty Szumowskiej „ Sponsoring ”. Juliette Binoche gra w nim dziennikarkę, która zajmuje się sprawą prostytucji na paryskich uniwersytetach. Na wczorajszej oficjalnej premierze w Warszawie , gwiazda pokazała się  w klasycznym zestawieniu czerni z bielą. Jednak to nie wszystko Juliette Binoche postawiła też na modne futro z długiego włosia. W podobnych często można spotkać chociażby Kate Moss . Jak oceniacie tę stylizację francuskiej gwiazdy? jm

AKPA
Newsy
ZGADNIJ: Kto założył różaniec na imprezę?
Serialowa aktorka chciała być kontrowersyjna?

Wczoraj odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Małgorzaty Szumowskiej " Sponsoring ". Do Złotych Tarasów w Warszawie zjechała się cała plejada gwiazd z Juliette Binoche na czele. Wśród zaproszonych gości zauważyliśmy również polską aktoreczkę Aleksandrę Mikołajczyk . Serialowa gwiazda, którą ostatnio widujemy częściej na salonach niż na ekranach, pojawiła się w dość kontrowersyjnej "biżuterii".  Na tle białej sukienki, która wyglądała jak skrócony habit wyraźnie odznaczał się długi różaniec w kolorze brązowym. Aleksandra Mikołajczyk najwyraźniej zapomniała, że szokowanie i epatowanie religią świat przeżył jakieś 30 lat temu za czasów pierwszych hitów Madonny. Ale czego nie zrobi się dla jednego artykułu.   kb

Elegancka Juliette Binoche z długim warkoczem na czerwonym dywanie festiwalu w Cannes
East News
Fleszstyle
Look Juliette Binoche z przodu nie wyróżniał się niczym szczególnym, ale z tyłu... MUSICIE to zobaczyć!

Juliette Binoche słynie z wyrafinowanej elegancji. Na premierze filmu "Ma loute" , która odbyła się w ramach festiwalu w Cannes , gwiazda trzymała się swojego stylu i postawiła na minimalistyczny, granatowy look . Niespodzianka? Fryzura 52-letniej aktorki ! Juliette Binoche na czerwonym dywanie pojawiła się w granatowym zestawie od Armani Prive , składającym się z satynowej spódnicy z trenem i prostej, obcisłej bluzki z długim rękawem. Uwagę fotografów i wszystkich zgromadzonych przykuła jednak nie sama stylizacja , ale... fryzura gwiazdy . Aktorka, która na co dzień stawia na potargane, wycieniowane włosy do ramion , z okazji premiery doczepiła warkocz do pasa . Gładko zaczesana fryzura z przedziałkiem nabrała wieczorowego charakteru dzięki błyszczącemu wykończeniu . Co sądzicie o Juliette Binoche w takim wydaniu? Zagłosujcie w naszej SONDZIE !   Polecamy też: Festiwal w Cannes oficjalnie otwarty! Kto błyszczał na czerwonym dywanie? ZDJĘCIA   Juliette Binoche pojawiła się na premierze filmu "Ma loute" w stylizacji od Armani Prive. Uwagę przykuwała wieczorowa fryzura aktorki. Gwiazda pokazała się z... doczepionym warkoczem do pasa! Na co dzień Juliette Binoche wygląda zupełnie inaczej.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner