Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Jarosław Bieniuk
Eastnews
Newsy

Szokujące ustalenia prokuratury w sprawie Jarosława Bieniuka!

Szokujące ustalenia prokuratury w sprawie Jarosława Bieniuka!

Ponad dwa miesiące temu media obiegła szokująca wiadomość o zatrzymaniu Jarosława Bieniuka. Sportowiec spędził noc w izbie zatrzymań i szybko okazało się, że jest podejrzany o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Kobieta, która okazała się znajomą Jarosława Bieniuka, oskarżyła go o brutalny gwałt i podanie narkotyków. Prokuratura postawiła Bieniukowi zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”- były piłkarz nie został oskarżony o napaść seksualną. Bieniuk w swoim oświadczeniu zapewniał, że jest niewinny, a Sylwia S. kłamie.

Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych - czytamy w oświadczeniu Bieniuka.

Wiadomo już, że policja zabezpieczyła nagrania z monitoringu, które według medialnych doniesień, przemawiają na korzyść Jarosława Bieniuka. Teraz "Super Express" donosi, że dotarł do nowych informacji w sprawie sportowca! 

Oliwia Bieniuk o relacji z byłą partnerką swojego ojca: "przyjaźniłyśmy się"

Sylwia S. nie została zgwałcona?

Według doniesień "Super Expressu" prokuratura ustaliła, że między Jarosławem Bieniukiem, a jego znajomą, która oskarża go o brutalny gwałt, doszło do stosunku seksualnego, ale nie ma podstaw, żeby uznać, że doszło do tego wbrew Sylwi S. 

(...) pod jej paznokciami nie znaleziono materiału genetycznego pochodzącego od Bieniuka, co nie potwierdza jej wersji. Z kolei obrażenia, które posiadała, mogły powstać także podczas dobrowolnego odbycia stosunku - donosi "Super Express".

Co ciekawe, dziennik informuje, że na telefonie Jarosława Bieniuka śledczy znaleźli film nagrany w noc, kiedy miało dojść do gwałtu. Na nagraniu nie widać podobno, żeby kobieta była krępowana, o co  Sylwia S. oskarżała sportowca. Według doniesień "Super Expressu" prokuratura miała również ustalić, że modelka już wcześniej wysyłała Bieniukowi zdjęcia i filmy erotyczne. 

Jak więc zakończy się głośna sprawa Jarosława Bieniuka? Czy sportowiec usłyszy nowe zarzuty? A może mężczyzna udowodni, że został wrobiony w gwałt?

Znajoma oskarżyła Jarosława Bieniuka o gwałt.

Jarosław Bieniuk w Dzień dobry TVN
East News

Mężczyzna zapewnia, że jest niewinny.

 

Jarosław Bieniuk oskarżony przez modelkę
ONS

 

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk
Instagram
Newsy
To była para jak z bajki... Zobacz historię miłości Ani Przybylskiej i Jarka Bieniuka
To była para jak z bajki... Zobacz historię miłości Ani Przybylskiej i Jarka Bieniuka

Ona jak z bajki i miłość z bajki. Ania Przybylska i Jarek Bieniuk byli bez wątpienia jedną z najpiękniejszych i najsympatyczniejszych par w show biznesie. Dziś piłkarz mówi, że miał piękne życie, z najpiękniejszą osobą jaką znał. A jak wyglądała historia tego związku?   Zobacz też:  Trzy lata temu zmarła Ania Przybylska. "Walczyła, ale nie miała już siły!" Wzruszające wspomnienia jej przyjaciół   Choć ciężko w to uwierzyć, dziś mijają trzy lata, odkąd Ani nie ma u jego boku.   Polecamy:  Jarosław Bieniuk nie pojawił się na premierze książki o Annie Przybylskiej. Dlaczego? Już wiadomo   Ania i Jarek

Jarosław Bieniuk w Dzień dobry TVN
East News
Newsy
Jest nagranie ze spotkania Jarosława Bieniuka i Sylwii Sz. Co na nim widać?
Jest nagranie ze spotkania Jarosława Bieniuka i Sylwii Sz. Co na nim widać?

To jeszcze nie koniec głośnej sprawy Jarosława Bieniuka, który ponad dwa miesiące temu został zatrzymany i spędził noc w izbie zatrzymań. Okazało się wówczas, że znajoma mężczyzny oskarża go o brutalny gwałt i podanie narkotyków. Po wielu godzinach przesłuchań Jarosław Bieniuk opuścił izbę zatrzymań, a prokuratura postawiła mu zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”- były piłkarz nie został oskarżony o napaść seksualną. Ostatnio "Super Express" poinformował, że według ustaleń śledczych podczas wspólnej nocy Bieniuka i Sylwii Sz. doszło do stosunku seksualnego, ale jak donosi dziennik, nie ma podstaw, żeby uznać, że doszło do tego wbrew woli Sylwi Sz. Teraz dziennikarze dotarli do nowych szczegółów sprawy! Jest nagranie ze wspólnej nocy Bieniuka i jego znajomej Według najnowszych doniesień "Super Expressu", nagranie ze wspólnej nocy Jarosława Bieniuka i Sylwii Sz. ma być kluczowym dowodem w sprawie byłego piłkarza.  Widać na nim, jak Sylwia Sz. znajduje się w łazience, nie jest jednak skrępowana, jak miała wcześniej zeznać - zdradza informator dziennika.  Źródło dziennika dodaje, że w telefonie Jarosława Bieniuka śledczy znaleźli erotyczne zdjęcia wysłane w  przeszłości przez Sylwię Sz. To ponoć również może działać na korzyść mężczyzny. Dlaczego? To także ważny dowód, bo wcześniej zeznała, że przed kwietniowym spotkaniem nie wysyłała mu takich zdjęć- przyznaje informator "Super Expressu". Według "Super Expressu" śledczy podejrzewają, że Jarosław Bieniuk został wrobiony w gwałt. Przypominamy, że mężczyzna już po wyjściu z izby zatrzymań wydał oświadczenie, w którym zapewniał, że jest niewinny. Oskarżenia te są nieprawdziwe i...

Jarosław Bieniuk w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Jarosława Bieniuka! Tego nie spodziewał się chyba nikt!
Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Jarosława Bieniuka! Tego nie spodziewał się chyba nikt!

Od kilku dni wszyscy zastanawiają się, jak zakończy się sprawa Jarosława Bieniuka, którego znajoma oskarża o brutalny gwałt. Policja zatrzymała piłkarza w miniony wtorek, ale już następnego dnia Bieniuk wyszedł z izby zatrzymań. Sportowiec nie został oskarżony o napaść seksualną - prokuratura postawiła mu inne zarzuty - „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”. Po wyjściu na wolność Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie, w którym zapewniał, że jest niewinny. Na oświadczenie opublikowane w mediach szybko zareagowali prawnicy reprezentujący kobietę, która oskarża Bieniuka o gwałt. W przesłanym do portalu WP Kobieta piśmie zdradzają, że ich klientka nie zgadza się z twierdzeniem sportowca.  Uważa, że jego wypowiedzi są tylko strategią obrony - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na łamach portalu.  Teraz nastąpił zaskakujący zwrot akcji w całej sprawie!  Oskarżycielka Bieniuka zostanie bez adwokata?  Według doniesień medialnych kobieta, która oskarża Jarosława Bieniuka o gwałt zrezygnowała ze współpracy z adwokatami, którzy do tej pory ją reprezentowali! Jak informuje portal Wp.pl Kobieta, wypowiedziała pełnomocnictwo kancelarii Cogents, która będzie działać w jej imieniu tylko do 23 kwietnia. Adwokaci zapewniają przy tym, że przyczyną wypowiedzenia pełnomocnictwa przez ich klientkę "nie są okoliczności bezpośrednio związane ze sprawą ani samą pokrzywdzoną".  Według doniesień "Faktu" kobieta wycofała pełnomocnictwo w czwartek, 18 kwietnia, już po przesłaniu do mediów pisma, w którym komentowali oświadczenie Jarosława Bieniuka.  Kobieta, która oskarża Jarosława Bieniuka o gwałt wypowiedziała pełnomocnictwo swoim adwokatom. Jarosław Bieniuk w środę w...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner