Policja złapała sprawców napadu na Polaków w Rimini napad w rimini Sprawcy napadu na Polaków w Rimini w rękach policji Napaść na Polaków w Rimini  - zdjęcia sprawców Napad w Rimini
Policja złapała sprawców napadu na Polaków w Rimini
East News
1/5
Policja złapała sprawców napadu na Polaków w Rimini
East News

Nowe fakty w sprawie napadu i brutalnego gwałtu w Rimini - czwarty sprawca został zatrzymany. Przypomnijmy, że dwóch sprawców napadu na Polaków we włoskim mieście zgłosiło się na policję w sobotę, 2 września, po opublikowaniu zdjęć z monitoringu. Jak doszło do zatrzymania dwóch pozostałych sprawców? Przeczytaj na kolejnej stronie. 

 

Zobacz: PILNE! Dwóch Marokańczyków przyznało się do napaści na Polaków w Rimini! Mają po 17 lat!

2/5
napad w rimini
Twitter

Późnym sobotnim popołudniem zatrzymano trzeciego sprawcę, którym okazał się być 17-letni Nigeryjczyk. NIe są znane szczegóły jego zatrzymania. Wiadomo jednak, w jaki sposób doszło do aresztowania czwartego sprawcy. Przeczytaj na kolejnej stronie. 

 

Zobacz: Polka zgwałcona w Rimini udzieliła pierwszego wywiadu. "Chcę, żeby te bestie..."

3/5
Sprawcy napadu na Polaków w Rimini w rękach policji
East News

Okazuje się, że czwarty sprawca napadu w Rimini to przywódca gangu. Ma 20 lat i pochodzi z Konga. W jaki sposób go zatrzymano? Przeczytaj na kolejnej stronie.

 

Zobacz: Wypowiedzi Polki, zgwałconej w Rimini, nie są prawdziwe! Kto podszywa się pod ofiarę?!

4/5
Napaść na Polaków w Rimini  - zdjęcia sprawców
Eastnews/Twitter

20-letni mężczyzna został zatrzymany na stacji kolejowej w Rimini. Natychmiast przewieziono go na komendę. Przeczytaj na kolejnej stronie komentarz policji w tej sprawie. 

 

Zobacz: Nowe FAKTY w sprawie napadu na Polaków w Rimini. Zgwałcona kobieta rozpoznała sprawców? "Noc potwornego koszmaru"

5/5
Napad w Rimini
East News

Nasi koledzy z Squadramobile questura Rimini zatrzymali dziś nad ranem czwartego podejrzanego o napaść na polskich turystów w Rimini - poinformowali policjanci na Twitterze.

 

Czy uważacie, że sprawcy napadu zostaną sprawiedliwie ukarani? 

Więcej na temat Napad w Rimini