ONS

Polski show-biznes widział na czerwonym dywanie chyba już wszystko. Spontaniczne zachowania Sary May uciskanej przez jej byłego przyjaciela (z racji szacunku naszych czytelników nie wymieniamy nazwiska), spacer na pieska w wykonaniu Iwony Węgrowskiej (zobacz: Węgrowska na kolanach przed fotoreporterami) to już klasyki żenad.

Na szczęście są też celebrytki (zazwyczaj debiutujące w branży), które konsekwentnie przedstawiają to, czego nauczyły się... w domu przed lustrem. Niedawno pokazywaliśmy zdjęcia Michaliny Manios z "Top Model", która pozowanie fotoreporterom pomyliła chyba z sesją zdjęciową (zobacz: Dziwne pozy Michaliny Manios), a dzisiaj nasi czytelnicy podesłali nam kilka zdjęć Sylwii Grzeszczak, na których piosenkarka konsekwentnie prezentuje jedną i tę samą minkę.

Zdobywczyni Viva Comet za Przebój Roku chyba bardzo umiłowała sobie pozowanie "z dziubkiem", bo przeglądając nawet galerie z wydarzeń sprzed kilku lat (!) niezmiennie przesyła buziaki. Trzeba przyznać, że przez dwa lata "cmokania" wychodzi jej to coraz lepiej ;)

Naszym czytelnikom nic nie umknie. Dziękujemy za pamięć o nas i przypominamy, że donosy możecie wysyłać na redakcja@afterparty.pl ;)
 

Więcej na temat Sylwia Grzeszczak