Party Stories
Ada Fijał i Grzegorz Łapanowski odpadli z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Grzegorz Łapanowski i Ada Fijał odpadli z TzG. Kto okazał się najlepszy?

Dwie pary pożegnały się z programem

Za nami kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami". Podobnie jak w zeszłym tygodniu na parkiecie nie zabrakło wielkich emocji. Wszystkie gwiazdy po ostatniej zamianie partnerów wróciły  do pierwotnego ustawienia. Niestety, w związku z tym, że w ostatnim odcinku nikt nie odpadł-dzisiaj z tanecznym show pożegnały się aż dwie gwiazdy. Zobacz: Zaskakujący werdykt w "TzG". Takiej decyzji nikt się nie spodziewał

Jako pierwsi zatańczyli Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko. Para dostała od jury 35 pkt. Ile punktów zdobyły wszystkie gwiazdy?

Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko- 35 pkt.
Grzegorz łapanowski i Walerija Żurawlewa- 29 pkt.
Tatiana Okupnik i Tomasz Barański- 38 pkt.
Ewa Kasprzyk i Jan Kliment- 25 pkt.
Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska-33 pkt.
Ada Fijał i Krzysztof Hulboj- 35 pkt.
Julia Pogrebińska i Rafał Maserak- 40 pkt.

Niestety, jako pierwsi odpadli: Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa.

W dzisiejszym odcinku pary wzięły udział w maratonie tanecznym "Rock and Roll". Jury w trakcie występów będzie po kolei eliminować najsłabszych. Pierwsza para, która odpadnie zdobędzie 1 pkt, ta para która wygra doliczy do swojego konta aż 6 pkt. W wielkim maratonie zwyciężyli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak.

Druga gwiazdą, która pożegnała się z programem została Ada Fijał.

Zobacz na Polki.pl: Viva! Ewa Kasprzyk w zmysłowej sesji z Janem Klimentem
 Tak prezentowały się gwiazdy w programie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Łukasz Garlicki odpadł z Tańca z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Z OSTATNIEJ CHWILI: Łukasz Garlicki odpadł z Tańca z Gwiazdami. Kto okazał się najlepszy?
Jesteśmy coraz bliżej finału

Za nami kolejny odcinek programu " Taniec z Gwiazdami ". Po dwóch tygodniach przerwy gwiazdy znowu zatańczyły w wielkim show Polsatu. Tym razem uczestnicy zabrali widzów w podróż dookoła świata tańcząc m.in. walc, tango, salsę czy sambę. Wielką niespodzianką okazał się występ Stefano Terrazzino, który zaśpiewał podczas tańca Sylwii Juszczak z Kamilem Kuroczko . Zobacz: Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami Po raz pierwszy w tej edycji gwiazdy zatańczyły tańce grupowe. Pierwsza drużyna zaprezentowała Karkowiaka, za który dostała 38 pkt. Właśnie tyle punktów zostało doliczone do ocen za indywidualne występy gwiazd. Druga drużyna zaprezentowała się w tańcu góralskim, za który zdobyli 37 pkt. Najwięcej punktów od jury zdobyła Ada Fijał i Krzysztof Hulboj , a  tak prezentowały się wyniki po wszystkich występach: Ada Fijał i Krzysztof Hulboj- 76 pkt. Tatiana Okupnik i Tomasz Barański- 73 pkt. Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko- 72 pkt Julia Pogrebińska i Rafał Maserak- 70 pkt. Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno- 70 pkt. Ewa Kasprzyk i Jan Kliment- 68 pkt. Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa- 66 pkt. Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska- 63 pkt. Niestety z programem pożegnali się   Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno W zakończonym właśnie odcinku TZG widzowie mieli możliwość zamiany partnerów i tancerzy. Oto lista par, które zatańczą już za tydzień: Ada Fijał i Jan Kliment Grzegorz Łapanowski i Agnieszka Kaczorowska Krzysztof Wieszczek i Walerija Żuralewa Tatiana Okupnik i Rafał Maserak Julia Pogrebińska i Tomasz Barański Sylwia Juszczak i Krzysztof Hulboj Ewa Kasprzyk i Kamil Kuroczko Kto waszym zdaniem był dzisiaj najlepszy?   Gwiazdy "TzG" w piątym odcinku tanecznego show:

Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami. Kto okazał się najlepszy?
To był gorący odcinek

Za nami kolejny odcinek " Tańca z Gwiazdami ". Dziś wszyscy fani show czekali nie tylko na występy swoich ulubionych gwiazd, ale i występ Grzegorza Hyżego. Wszystko przez Agnieszkę Popielewicz, która również pojawiła się w show. Przypomnijmy: Hyży i Popielewicz razem w "TzG". To będzie najciekawszy odcinek tej edycji? Dzisiejszy odcinek został poświęcony życiu zawodowym i prywatnym wszystkich partnerów tańczących gwiazd. Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Tatiana Okupnik i Tomasza Barański, którzy zachwycili swoim jive'm. Tak wyglądała punktacja po wszystkich odcinkach: Tatiana Okupnik i Tomasz Barański - 39 pkt. Julia Pogrebińska i Rafał Maserak - 38 pkt. Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno - 34 pkt. Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska - 33 pkt. Ada Fijał i Krzysztof Hulboj- 30 pkt. Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko - 28 pkt Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa - 27 pkt. Ewa Kasprzyk i Jan Kliment - 26 pkt. Kamila Szczawińska i Robert Kochanek - 25 pkt. Z programem pożegnała się zaś Kamila Szczawińska i Robert Kochanek. Tuż po wynikach, wszystkie pary zostały podzielone na dwie grupy, które zostały wybrane przez dwie najlepsze pary wieczoru, aby w przyszłym tygodniu zatańczyć grupowo. Grupa Tatiany Okupnik (najlepsza w dzisiejszym odcinku): Ewa Kasprzyk i Jan Kliment Krzysztof Wieszczek  i Agnieszka Kaczorowska Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko Grupa Julii Pogrebińskiej (druga w dzisiejszym odcinku): Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno Ada Fijał i Krzysztof Hulboj Kto podobał się wam najbardziej? Zobacz: Tatiana Okupnik wyszła za mąż w tajemnicy Gwiazdy w TzG:

Marcin Najman odpadł z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Najman odpadł z Tańca z Gwiazdami. Kto okazał się najlepszy?
Nie brakowało emocji

Za nami drugi odcinek " Tańca z Gwiazdami ". Już na samym początku widzów czekała wielka niespodzianka. W roli jurora pojawił się znany polski projektant, który zastąpił nieobecnego Michała Malitowskiego. Przypomnijmy: Malitowski nie pojawił się dziś w Tańcu z Gwiazdami! Zastąpił go inny gwiazdor Program rozpoczął się od tańca Anny Głogowskiej i Krzysztofa Ibisza. Później przyszedł czas na pokaz 11 tanecznych par, ktore zaprezentowały się w tańcach klasycznych i latynoamerykańskich. Oto tabela ocen: Tatiana Okupnik i Tomasz Barański - 40 punktów Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa -  37 punktów Julia Pogrebińska i Rafał Maserak - 36 punktów Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska - 35 punktów Sylwia Juszczak  i Kamil Kuroczko - 31 punktów Kamila Szczawińska i Robert Kochanek - 31 punktów Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno - 28 punktów Ewa Kasprzyk i Jan Kliment - 27 punktów Ada Fijał i Krzysztof Hulboj - 27 punktów Norbi i Nina Tyrka - 27 punktów Marcin Najman i Hanna Żudziewicz -  26 punktów Po zsumowaniu głosów jury i publiczności z programem musieli pożegnać się: Marcin Najman i Hania Żudziewicz. Zobacz: Dramat Tomka Barańskiego. Tabloid odkrył prawdę o jego ciężkiej chorobie Pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner