Debiutanckie single Grzegorza i Mai Hyży
AKPA

Małżeństwo Hyży z "X-Factora" pochwaliło się singlami

Debiutanckie single Grzegorza i Mai Hyży
AKPA

Udział małżeństwa Mai i Grzegorza Hyży w trzeciej edycji "X-Factora" był bez wątpienia jedną z większych atrakcji show. Widzowie z zapartym tchem śledzili lost pary w programie i zastanawiali się, które z nich dojdzie dalej. Ostatecznie wokaliści spotkali się na dogrywce podczas półfinałowego odcinka. Walkę o głosy jurorów przegrała Maja.

Po zakończeniu programu finaliści show nie osiedli na laurach i na fali popularności pragną trafić ze swoją muzyką do publiczności. Właśnie w sieci pojawiły się debiutanckie single śpiewającego małżeństwa. Grzegorz opublikował pełną wersję piosenki "Pragnie", której fragment mogliśmy usłyszeć w wersji na żywo podczas ostatniego odcinka "X-Factor 3". Utwór utrzymany jest w stylistce bliskie sercu artysty. To bujająca mieszanka r'n'b, soulu i popu.

Maja natomiast pochwaliła się piosenką "Zgadnij". Kompozycja oparta jest na wyrazistych gitarowych riffach, które od razu wpadają w ucho. W utworze również słychać muzyczne fascynacje wokalistki i wpływ czarnych rytmów.

Jak myślicie, kto zrobi większą muzyczną karierę: Maja czy Grzegorz. Jak podobają się wam ich debiutanckie single?

Zobacz: Grzegorz Hyży: X-Factor irytował mnie i Maję


 

Uczestnicy podczas finału "X-Factor 3":

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03