Sara Chmiel i Gromee zostali rodzicami

Gromee i Sara Chmiel znów zostali rodzicami! Muzyk pokazał zdjęcie córeczki. Ma przepiękne imię! 

Sara Chmiel i Gromee zostali rodzicami

Radosną informację na swoim Instagramie przekazał Gromee! Muzyk i jego żona, Sara Chmiel, liderka zespołu "Łzy", po raz drugi zostali rodzicami. Na świecie pojawiło się ich córeczka, która otrzymała piękne imię. Zobaczcie sami!

Gromee i Sara Chmiel zostali rodzicami po raz drugi!

Gromee i Sara Chmiel po raz pierwszy zostali rodzicami w 2018 roku - w październiku na świecie pojawił się ich syn, Franciszek. Teraz mają także dziewczynkę. O narodzinach Heleny poinformował dziś dumny tata:

Cześć piękny świecie! Jestem Helenka 🥰 urodziłam się dzisiaj, ogarnę z dzielną Mamą @sarachmiel kilka spraw w szpitalu i widzimy się niebawem

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

Sara Chmiel i Gromee są małżeństwem od 2018 roku - ślub wzięli w kwietniu. Gromee, czyli Andrzej Gromala, to jeden z najsłynniejszych polskich producentów. W 2018 roku reprezentował nasz kraj na konkursie Eurowizji. Był kierownikiem muzycznym Eurowizji Junior 2019. Wraz z żoną napisali eurowizyjny utwór dla Alicji Tracz, polskiej reprezentantki na Eurowizji Junior 2020. Sara Chmiel od 2011 roku jest liderką zespołu Łzy, zajęła miejsce Ani Wyszkoni. Dziś są szczęśliwymi rodzicami Franka i Heleny! 

Gromee i Sara Chmiel spodziewają się drugiego dziecka

Synek pary, Franek, ma już dwa lata i jak widać, również ciągnie do muzyki!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎹❤️ #F1 #piano #home #love

Post udostępniony przez GROMEE (@gromeeofficial)

 

Więcej na temat Sara Chmiel Gromee
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03