Grażyna Torbicka będzie kręcić filmy?

Grażyna Torbicka zostaje w TVP?! Ma zaskoczyć zupełnie nowym projektem!

Grażyna Torbicka będzie kręcić filmy?

Grażyna Torbicka spełni się jako reżyserka? Jak podaje Rewia, dziennikarka myśli ponoć o nakręceniu filmu! I to podobno we współpracy z TVP. Tygodnik podaje, że szefostwo TVP nie chciałoby stracić tak wielkiego nazwiska! Grażyna Torbicka, odchodząc z TVP po 31 latach pracy, napisała, że nie wyklucza ewentualnej współpracy ze stacją na niektórych obszarach zawodowych:

...nie wykluczam w przyszłości współpracy z TVP w obszarach, w których będę mogła wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w propagowaniu sztuki i kultury - napisała Torbicka.

Czy Grażyna Torbicka rzeczywiście będzie reżyserką? Głos w sprawie zabrała znana producentka telewizyjna, która uważa, że to świetny pomysł:

Nie byłabym zdziwiona, gdyby tak zrobiła. Ma wiedzę, zna produkcje filmowe od kuchni, potrafi wybrać dobry scenariusz, a jej nazwisko jest magnesem dla sponsorów - mówi Hanna Głowacka, producentka telewizyjna.

Jaką decyzję oficjalnie podejmie Grażyna Torbicka? Podobno ofertę współpracy złożył jej również Piotr Woźniak-Starak, który również chciałby, aby dziennikarka pracowała w jego firmie. Wszystko więc wskazuje na to, że Grażyna rzeczywiście stanie po drugiej stronie kamery. Wybralibyście się na film w reżyserii gwiazdy?

 

Zobacz: Katarzyna Dowbor została wyrzucona z TVP z dnia na dzień. Jak komentuje odejście Grażyny Torbickiej?

 

Grażyna Torbicka będzie reżyserką?

Grażyna Torbicka w czarnej sukni

Grażyna Torbicka prowadzi teraz koncerty i imprezy.

Grażyna Torbicka
East News

Więcej na temat Grażyna Torbicka
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23