Grażyna Torbicka na imprezie Kultura Na Widoku
ONS
Newsy

Odważna Grażyna Torbicka! Ażurowe spodnie odsłaniające nogi, sportowe buty... Zobaczcie ZDJĘCIA!

Odważna Grażyna Torbicka! Ażurowe spodnie odsłaniające nogi, sportowe buty... Zobaczcie ZDJĘCIA!
Grażyna Torbicka w niebieskiej sukni
Newsy
Grażyna Torbicka boi się przejść do TVN-u? Dziennikarka ma pewne obawy "Musiałaby naginać pewne zasady"
Grażyna Torbicka boi się przejść do TVN-u? Dziennikarka ma pewne obawy "Musiałaby naginać pewne zasady"

Grażyna Torbicka boi się przejść do TVN? Odkąd dziennikarka odeszła z TVP, cały czas pojawiają się informacje, że gwiazda dostanie pracę w komercyjnej stacji. Jak na razie do transferu nie doszło, ale żadna ze stron nie kryje tego, że rozmowy na temat przejścia Grażyny Torbickiej trwają. Władze TVN wspierają także projekty dziennikarki związane z filmem. Jednym z nich był festiwal filmowy "Dwa Brzegi" odbywający się co roku w Kazimierzu Dolnym. TVN był jednym z głównym patronów wydarzenia. Okazuje się jednak, że przejście Grażyny Torbickiej do TVN może nie nastąpić tak szybko, jak wszyscy by chcieli. W "Gwiazdach" osoba z otoczenia dziennikarki zdradza, że powodem odwlekania tej decyzji jest obawa przed tym, że program, który być może trafi w ręce Torbickiej nie będzie cieszył się zbyt dużym powodzeniem: W TVP nikt nie rozliczał Grażyny z oglądalności. W stajach komercyjnych to najważniejszy wskaźnik. By przyciągnąć widzów, musiałaby naginać swoje zasady, tworzyć rozrywkowe show. Boi się, że nie ma już miejsca na ambitne programy, nastawione tylko na misję i edukację. Dlatego nie wie, czy warto podejmować takie wyzwanie. Ma świadomość, jak teraz funkcjonuje show biznes. Wie, że to bezlitosny świat i gdyby jej program nie miał odpowiedniej oglądalności, złośliwościom nie byłoby końca. Chcielibyście zobaczyć Grażynę Torbicką w TVN-ie?   Zobacz:  Grażyna Torbicka ma nową pracę! TVN, Polsat? Będziecie zaskoczeni!   Grażyna Torbicka boi się przejść do TVN-u? Chcielibyście zobaczyć dziennikarkę w TVN-ie?

Doda, Grażyna Torbicka
Party.pl
Newsy
TYLKO U NAS! Grażyna Torbicka ocenia Dodę jako... aktorkę! Będziecie zaskoczeni! WIDEO
TYLKO U NAS! Grażyna Torbicka ocenia Dodę jako... aktorkę! Będziecie zaskoczeni! WIDEO

Doda wróciła na deski teatru po latach! Piosenkarka wystąpiła w sztuce "Słownik Ptaszków Polskich" w Teatrze IMKA. Sztuka została świetnie przyjęta, a Doda w roli aktorki wypadła świetnie! Podczas premiery towarzyszyli jej rodzice, którzy trzymali kciuki za swoją córkę. Opłaciło się! Już po spektaklu Tomasz Karolak, dyrektor Teatru IMKA bardzo dobrze ocenił występ Dody. Jej doświadczenie z młodości, kiedy to występowała w kultowej sztuce "Metro". Widownia jak zwykle była pod wrażeniem Dody! Doda ma takie wyczucie publiczności. Ona trzyma ich za mordę po prostu, przepraszam za ten kolokwializm. Wie, kiedy podbić tempo, wie, kiedy zagrać na lirycznej nucie. Wszyscy są zaskoczeni, zachwyceni - powiedział Tomasz Karolak w wywiadzie dla Party.pl. A jak jej występ ocenili rodzicie oraz Grażyna Torbicka ? Dowiecie się z materiału filmowego! Zobacz też: Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej! Mamy WIDEO i zdjęcie pierścionka!   Doda debiutowała na deskach teatru IMKA. Tomasz Karolak jest zachwycony jej talentem!

Grażyna Torbicka nie tęskni za pracą w telewizji
ONS
Newsy
Grażyna Torbicka dostała wzruszający prezent po odejściu z TVP. Jaki?
Grażyna Torbicka dostała wzruszający prezent po odejściu z TVP. Jaki?

Grażyna Torbicka nie tęskni za pracą w telewizji! Słynna dziennikarka, która po 31 latach pożegnała się z  Telewizją Publiczną , w rozmowie z portalem TVN24.pl przyznała, że wcale nie brakuje jej obecności w telewizji - zwłaszcza teraz kiedy przez ostatnie kilka dni odbywał się tworzony przez gwiazdę Festiwal Dwa Brzegi. Teraz przy okazji promocji festiwalu stale ta telewizja jest. Może przyjdzie jakiś kryzys później. Na razie jest tylko wielkie piękno  - przyznała dziennikarka. Torbicka przyznała jednak, że to właśnie dzięki programowi "Kocham kino" mogła poznać największe gwiazdy  światowego kina. Dziennikarka zdradziła również, jaką niespodziankę przygotowali dla niej koledzy z którymi współpracowała w programie. W zasadzie dorastałam z tym programem. Odkrywałam dla siebie i dla widzów kolejnych artystów (...) Gdy odeszłam z telewizji, moi współpracownicy z programu przygotowali mi taką płytę. Były na niej fragmenty moich najmocniejszych wywiadów z ludźmi, którzy najczęściej po raz pierwszy pojawili się w polskiej telewizji. Milos Forman, Woody Allen, Ettore Scola, Sofia Loren, Catherine Deneuve i wielu, wielu innych. Oglądałam to i przypominałam sobie dopiero ile tego było. A Wy tęsknicie za obecnością Grażyny Torbickiej w TVP i jej programem "Kocham kino"?   Zobacz także: Ciąża w sytuacji umowy o pracę na czas określony   Grażyna Torbicka nie tęskni za telewizją. Po 31 latach dziennikarka zakończyła pracę w TVP.  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner