Grażyna Torbicka w różowej bluzce

Grażyna Torbicka chce wyjechać z Polski? "Grażynka poczuła się wolna"

Grażyna Torbicka w różowej bluzce

Grażyna Torbicka wyjedzie z Polski po odejściu z TVP? Dziennikarka niedawno wydała oświadczenie, w którym poinformowała swoich fanów, że żegna się z programem "Kocham kino". Po zmianie władzy w Telewizji Polskiej od tygodni krążyły plotki o tym, że Grażyna Torbicka najprawdopodobniej zrezygnuje z posady tam. I stało się! Okazuje się jednak, że to rozstanie z TVP nie do końca jest ostateczne. Tygodnik "Rewia" podał, że dziennikarka chce nakręcić film właśnie ze swoją rodzimą stacją, w której pracowała od 31 lat. 

Grażyna Torbicka wyjedzie do Wenecji

Jak donosi jednak gazeta "Na żywo" najbliższe plany Grażyny Torbickiej nie są związane z rozwijaniem kariery zawodowej. Podobno gwiazda wraz z mężem ma wyjechać do Wenecji, aby odpocząć po trudnym dla niej okresie.

Grażynka poczuła się wolna. Jedyne co teraz musi i czego potrzebuje to odpoczynek. Mąż chce zabrać Grażynę do miejsca bliskiego ich sercom - Wenecji - zdradziła znajoma dziennikarki z Woronicza.

Prezenterka nie odniosła się jeszcze do informacji tygodnia. Nie da się jednak ukryć, że Wenecja jest jej szczególnie bliska. To właśnie tam zrodził się pomysł, aby powstał festiwal filmowy Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Poza tym Grażyna Torbicka mieszkała w tym pięknym mieście, kiedy jej mąż pracował w jednej z włoskich klinik. Czy te informacje się potwierdzą?

 

Zobacz: Katarzyna Dowbor została wyrzucona z TVP z dnia na dzień. Jak komentuje odejście Grażyny Torbickiej?​

 

Grażyna Torbicka wyjedzie z Polski?

Grażyna Torbicka w czarnej sukni
Dziennikarka chce odpocząć po trudnym okresie

Grażyna Torbicka
East News

Więcej na temat Grażyna Torbicka
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13