Grażyna Torbicka w koku

Grażyna Torbicka będzie gwiazdą TVN? Jej program ma się pojawić już w wiosennej ramówce stacji

Grażyna Torbicka w koku

Grażyna Torbicka dostanie jednak program w TVN? Kiedy świat obiegła wiadomość, że dziennikarka na stałe żegna się z TVP, media zaczęły spekulować, gdzie teraz zacznie pracę. Niemal od razu po odejściu Grażyny Torbickiej z Telewizji Polskiej pojawiły się plotki, że przejdzie ona do TVN. Gwiazda konsekwentnie milczała i realizowała swoje nowe projekty. Jednym z nich było prowadzenie relacji dla stacji TVN z festiwalu filmowego w Kazimierzu Dolnym. Jak podaje "Życie na gorąco" przygoda dziennikarki ze stacją wcale nie zakończy się wraz z ostatnim dniem tej imprezy. Dział programowy już poszukuje odpowiedniego formatu, który były najlepszy dla Torbickiej. Program miałby pojawić się na antenie wiosną przyszłego roku, po formalnym zakończeniu kontraktu z TVP.

Niewykluczone też, że Grażyna Torbicka dostanie propozycję autorskiego programu takiego jak "Kocham kino", gdzie mogłaby opowiadać o swojej pasji.

Jeśli Grażynka zdecyduje się na mariaż z TVN, z całą pewnością nie będzie to jedynie krótkotrwały romans z tą stacją, ale być może związek do końca jej zawodowej aktywności - żartuje bliska dla Torbickiej osoba w rozmowie z tygodnikiem.

Jak myślicie, czy zobaczymy Grażynę Torbicką w przyszłym roku na antenie TVN?

 

Zobacz: Grażyna Torbicka poprowadziła spotkanie w modnej knajpie! W takim wydaniu nigdy się nie pokazywała

 

Grażyna Torbicka zostanie w TVN?

Grażyna Torbicka w szarej koszulce

 

Przed dziennikarką duża szansa

Grażyna Torbicka z mamą na zakupach

Więcej na temat Grażyna Torbicka
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00