Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Grażyna Torbicka w koku
Newsy

Grażyna Torbicka będzie gwiazdą TVN? Jej program ma się pojawić już w wiosennej ramówce stacji

Grażyna Torbicka będzie gwiazdą TVN? Jej program ma się pojawić już w wiosennej ramówce stacji

Grażyna Torbicka dostanie jednak program w TVN? Kiedy świat obiegła wiadomość, że dziennikarka na stałe żegna się z TVP, media zaczęły spekulować, gdzie teraz zacznie pracę. Niemal od razu po odejściu Grażyny Torbickiej z Telewizji Polskiej pojawiły się plotki, że przejdzie ona do TVN. Gwiazda konsekwentnie milczała i realizowała swoje nowe projekty. Jednym z nich było prowadzenie relacji dla stacji TVN z festiwalu filmowego w Kazimierzu Dolnym. Jak podaje "Życie na gorąco" przygoda dziennikarki ze stacją wcale nie zakończy się wraz z ostatnim dniem tej imprezy. Dział programowy już poszukuje odpowiedniego formatu, który były najlepszy dla Torbickiej. Program miałby pojawić się na antenie wiosną przyszłego roku, po formalnym zakończeniu kontraktu z TVP.

Niewykluczone też, że Grażyna Torbicka dostanie propozycję autorskiego programu takiego jak "Kocham kino", gdzie mogłaby opowiadać o swojej pasji.

Jeśli Grażynka zdecyduje się na mariaż z TVN, z całą pewnością nie będzie to jedynie krótkotrwały romans z tą stacją, ale być może związek do końca jej zawodowej aktywności - żartuje bliska dla Torbickiej osoba w rozmowie z tygodnikiem.

Jak myślicie, czy zobaczymy Grażynę Torbicką w przyszłym roku na antenie TVN?

 

Zobacz: Grażyna Torbicka poprowadziła spotkanie w modnej knajpie! W takim wydaniu nigdy się nie pokazywała

 

Grażyna Torbicka zostanie w TVN?

Grażyna Torbicka w szarej koszulce

 

Przed dziennikarką duża szansa

Grażyna Torbicka z mamą na zakupach

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Grażyna Torbicka zastąpi Annę Wendzikowską w TVN?
ONS
TV-Show
Grażyna Torbicka zastąpi Annę Wendzikowską w TVN-ie? Odeszła z TVP. Co dalej?
Grażyna Torbicka zastąpi Annę Wendzikowską w TVN-ie? Odeszła z TVP. Co dalej?

To może być transfer roku! Grażyna Torbicka zastąpi Annę Wendzikowską w TVN?! Tygodnik "Na żywo" podaje, że władze stacji zastanawiają się nad przyjęciem do pracy Grażyny Torbickiej, która miałaby stać się w TVN-ie specjalistką w dziedzinie kina! Kto teraz pełni tam taką funkcję? Anna Wendzikowska! "TVN od dawna ma ambicję, aby realizować audycję na temat kina. Jego namiastką jest prowadzone przez Annę Wendzikowską 'O tym się mówi' w TVN Style, gdzie prowadzi m.in. wywiady z hollywoodzkimi gwiazdami", podaje "Na żywo". Grażyna Torbicka odejdzie z TVP?! O przejściu Torbickiej do TVN mówi się już od kilku tygodni. Prezenterka odeszła już z TVP 2. Torbicka pracowała już z wieloma prezesami, ale z Jackiem Kurskim nie było jej po drodze... Podobno nie była zadowolona, gdy przed emisją filmu "Ida", puszczono wypowiedzi prawicowych dziennikarzy, którzy zarzucali reżyserowi filmu Pawłowi Pawlikowskiemu, że "prezentuje tam żydowski punkt widzenia". Ten incydent spowodował, że Torbicka coraz poważniej zaczęła się zastanawiać nad swoją przyszłością w TVP i usiadła do rozmów z TVN-em. Edward Miszczak obiecał jej pełną wolność przy realizacji własnego programu. Czy to oznacza, że Torbicka zajmie miejsce Anny Wendzikowskiej ?   Przypomnijmy, że gwiazda TVN-u zaliczyła sporą wpadkę m.in. podczas wywiadu z Sigourney Weaver. W rozmowie z wielką gwiazdą dziennikarka przyznała, że nie wie kim był Jerzy Grotowski. Drugą spektakularną wpadkę zaliczyła, kiedy zgodziła się przeprowadzić wywiad z... nieżyjącym pisarzem, Charlesem Bukowskim.   Myślicie, że Grażyna Torbicka rzeczywiście dostanie własny program w TVN? Jedno jest pewne, to byłby transfer roku! Warto przypomnieć, że dziennikarka z Telewizją Publiczną związana jest już od 1983 roku!   Zobacz także: Jedna z największych gwiazd TVP...

Grażyna Torbicka w białej sukience
Newsy
Grażyna Torbicka odeszła z TVP, a Wojewódzki i Szulim... Jak to skomentowali? Krótko i OSTRO!
Co napisali dziennikarze TVN?

Kuba Wojewódzki i Agnieszka Szulim skomentowali w mediach społecznościowych odejście Grażyny Torbickiej z Telewizji Publicznej. Dziennikarka we wtorek wydała oświadczenie, w którym poinformowała swoich fanów o tym, że jej czas w TVP dobiegł końca. Nie trudno jest ukryć, że taka decyzja spowodowana jest nową polityką prowadzoną przez dyrektora TVP, Jacka Kurskiego. Kuba Wojewódzk i nie ukrywa tego, że cieszy się z takiego kroku Grażyny Torbickiej . Co napisał? Grażyna nareszcie!!! Witamy w wolnej Polsce :) Agnieszka Szulim też krótko podsumowała zmiany. Na swoim profilu na Instagramie dodała zdjęcie, które podpisała: #upadekTVP Grażyna Torbicka odchodzi z TVP O odejściu Grażyny Torbickiej z Telewizji Publicznej plotkuje się już od kilku tygodni. Pojawiły się informacje, że dziennikarka najprawdopodobniej przejdzie do TVN Fabuła, gdzie dostanie swój program o filmach. Mówiono nawet, że może stać się tak, że zastąpi Anię Wendzikowską, która w stacji jest ekspertką od kina. Jak na razie Grażyna Torbicka nie potwierdziła doniesień o transferze do TVN-u. Chcielibyście ją zobaczyć w tej stacji?   Zobacz:  Grażyna Torbicka odchodzi z TVP?! Tabloid twierdzi, że "przez komentarz do Idy"​   Kuba Wojewódzki skomentował odejście Grażyny Torbickiej z TVP (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); GRAŻYNA NARESZCIE !!!Witamy w wolnej Polsce :)serdecznościk. Opublikowany przez Kuba Wojewódzki - Król TVN na  29 marca 2016 Agnieszka Szulim też skomentowała tę zmianę.

Grażyna Torbicka w niebieskiej sukni
Newsy
Grażyna Torbicka boi się przejść do TVN-u? Dziennikarka ma pewne obawy "Musiałaby naginać pewne zasady"
Grażyna Torbicka boi się przejść do TVN-u? Dziennikarka ma pewne obawy "Musiałaby naginać pewne zasady"

Grażyna Torbicka boi się przejść do TVN? Odkąd dziennikarka odeszła z TVP, cały czas pojawiają się informacje, że gwiazda dostanie pracę w komercyjnej stacji. Jak na razie do transferu nie doszło, ale żadna ze stron nie kryje tego, że rozmowy na temat przejścia Grażyny Torbickiej trwają. Władze TVN wspierają także projekty dziennikarki związane z filmem. Jednym z nich był festiwal filmowy "Dwa Brzegi" odbywający się co roku w Kazimierzu Dolnym. TVN był jednym z głównym patronów wydarzenia. Okazuje się jednak, że przejście Grażyny Torbickiej do TVN może nie nastąpić tak szybko, jak wszyscy by chcieli. W "Gwiazdach" osoba z otoczenia dziennikarki zdradza, że powodem odwlekania tej decyzji jest obawa przed tym, że program, który być może trafi w ręce Torbickiej nie będzie cieszył się zbyt dużym powodzeniem: W TVP nikt nie rozliczał Grażyny z oglądalności. W stajach komercyjnych to najważniejszy wskaźnik. By przyciągnąć widzów, musiałaby naginać swoje zasady, tworzyć rozrywkowe show. Boi się, że nie ma już miejsca na ambitne programy, nastawione tylko na misję i edukację. Dlatego nie wie, czy warto podejmować takie wyzwanie. Ma świadomość, jak teraz funkcjonuje show biznes. Wie, że to bezlitosny świat i gdyby jej program nie miał odpowiedniej oglądalności, złośliwościom nie byłoby końca. Chcielibyście zobaczyć Grażynę Torbicką w TVN-ie?   Zobacz:  Grażyna Torbicka ma nową pracę! TVN, Polsat? Będziecie zaskoczeni!   Grażyna Torbicka boi się przejść do TVN-u? Chcielibyście zobaczyć dziennikarkę w TVN-ie?

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner