Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Msza żałobna za córkę Kolskiej
ONS
Newsy

Od wypadku Kolskiej minęły już trzy tygodnie. Policja ma spory problem

Jaki jest stan aktorki?

Od wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej minęły już trzy tygodnie. W jego wyniku zginęła córka aktorki, 23-letnia Zuzanna. Pogrzeb dziewczyny odbył się w rodzinnym mieście aktorki i uczestniczyła w nim nie tylko najbliższa rodzina, ale także wielu mieszkańców. Smutna ceremonia była też okazją do wybaczenia dawnych win. Przypomnijmy: Na pogrzebie córki Kolskiej doszło do przełomu. Aktorka wybaczyła dawne krzywdy

Jak teraz czuje się Kolska? Aktorka tuż po wypadku była w ogromnym szoku, a jej najbliżsi obawiali się, że nie będzie w stanie uczestniczyć nawet w uroczystościach pogrzebowych. Policja prowadząca śledztwo w sprawie wypadku podjęła próby przesłuchania aktorki, ta jednak nie pamięta jego przebiegu. Niestety, sytuacja ta mimo upływu czasu się nie zmieniła. Tragedia odcisnęła tak duże piętno na Kolskiej, że według informacji "Kurier TV", w dalszym ciągu nie jest w stanie złożyć rzeczowych zeznań. Brakuje również świadków wypadku, których poszukuje policja.

Grażynie Błęckiej-Kolskiej grozi od 6 do 8 lat więzienia, ale istnieje szansa, że sąd uzna okoliczności łagodzące i musząca zmierzyć się z tak ogromną traumą matka, nie będzie musiała odbywać wyroku.

Zobacz: Wstrząsające wyznanie sąsiadki Kolskiej. Wypadek skomentowała też znana aktorka

Gwiazdy Kogel-Mogel po latach:

Jan Jakub Kolski zadedykował film córce
ONS
Newsy
Kolski wciąż opłakuje śmierć córki. Zdobył się na piękny gest
Od tragicznego wypadku minęły już 3 miesiące

Trzy miesiące temu opinią publiczną wstrząsnął tragiczny wypadek samochodowy, w którym zginęła córka znanej aktorki Grażyny Błęckiej-Kolskiej . Kobieta prowadziła auto i wyszła z niego bez żadnych większych obrażeń, ale nie pamiętała samego momentu wypadku, co mocno komplikowało pracę policji. Przypomnijmy: Od wypadku Kolskiej minęły już sporo czasu . Policja ma duży problem Pod koniec lipca odbył się pogrzeb Zuzanny Kolskiej i od tego momentu jej rodzice nie pojawiali się publicznie. Ojciec dziewczyny, Jan Jakub Kolski , pierwsze oficjalne wystąpienie po tragedii zaliczył w miniony piątek podczas premiery swojego filmu "Serce, serduszko". Jak donosi Super Express, wzruszony reżyser zadedykował obraz córce i z trudem powstrzymywał łzy. Na wydarzeniu nie pojawiła się natomiast Grażyna Błęcka-Kolska. Postępowanie w sprawie wypadku wciąż trwa, ale od kilku tygodni nie informowano o nowych szczegółach.   Zobacz: Na pogrzebie córki Kolskiej doszło do przełomu. Aktorka wybaczyła dawne krzywdy Gwiazdy Kogel-Mogel na imprezie rocznicowej produkcji:

Pogrzeb córki Grażyny Błęckiej-Kolskiej
ONS
Newsy
Na pogrzebie córki Kolskiej doszło do przełomu. Aktorka wybaczyła dawne krzywdy
Wszystko w cieniu wielkiej tragedii

Wczoraj odbył się pogrzeb Zuzanny Kolskiej . Córka znanej aktorki zginęła w wypadku samochodu kierowanego przez jej matkę. Sama Grażyna Błęcka-Kolska wyszła z całego zdarzenia bez większych obrażeń, ale tragedia mocno odbiła się na jej stanie psychicznym. Lekarze nie pozwolili jej nawet uczestniczyć w pożegnalnej mszy świętej, ale nie mogło jej zabraknąć na samym pogrzebie. Przypomnijmy: Odbył się pogrzeb córki Kolskiej. Uczestniczyła w nim cała rodzina W uroczystości, która odbyła się w Łasku, rodzinnym mieście aktorki, wzięli udział najbliższa rodzina i przyjaciele, choć nie zabrakło też nieznajomych wstrząśniętych tragicznym wypadkiem. Jak donosi "Fakt", w kondukcie żałobnym Grażyna Błęcka-Kolska szła pod rękę ze swoim byłym mężem, Janem Jakubem Kolskim . Para była małżeństwem przez blisko 25 lat, ale zostało ono zakończone z uwagi na liczne zdrady Kolskiego. Aktorka wspominała o tej traumie w wywiadach, ale tak ogromna tragedia ponownie zbliżyła byłych małżonków. Wspólny smutek i zaduma pozwoliły zaleczyć stare rany. Przed Grażyną Błęcką-Kolską kolejne ciężkie chwile - sprawą wypadku zajmie się niebawem prokuratura . Zobacz: Los nie jest łaskawy dla Błęckiej-Kolskiej. Śmierć córki to nie pierwsza tragedia w jej życiu Gwiazdy "Kogel Mogel" po 25 latach:

Prokuratura o sprawie Grażyny Błęckiej-Kolskiej
Akpa
Newsy
Prokuratura zabrała głos w sprawie wypadku Kolskiej. Czekaliśmy na to 3 miesiące
Sytuacja jest niezwykle delikatna

Od tragicznego w skutkach wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej minęły już ponad trzy miesiące. Aktorka wciąż mocno przeżywa śmierć córki, ale jak twierdzą jej znajomi, powoli wychodzi do ludzi. Kolska znalazła też sposób na to, aby uczcić pamięć ukochanego dziecka, a przy okazji pomóc też innym. Przypomnijmy: Kolska podnosi się po tragicznej śmierci córki. Chce oddać jej wyjątkowy hołd Zdarzenie miało miejsce we Wrocławiu i to właśnie tamtejsza prokuratura prowadzi postępowanie w tej sprawie. Za nieumyślne spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym Kolskiej grozi od 6 miesięcy do aż 8 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest niezwykle delikatna, a prokuratura wciąż zbiera niezbędne materiały. Jej przedstawiciele nie są w stanie określić, kiedy zapadną pierwsze decyzje. Oczekujemy na opinię biegłych. Nie potrafię powiedzieć, kiedy ją otrzymamy - komentuje dla "Na Żywo" rzecznik prasowa prokuratury, Monika Sawoniewska . Podczas feralnej jazdy w aucie była również przyjaciółka aktorki, Teresa Kopias . Projektantka przyznaje, że jest z nią w kontakcie.   Rozmawiamy czasami. Jest jej ciężko - tłumaczy krótko. Wypada mieć tylko nadzieję, że postępowanie zakończy się pomyślnie dla Kolskiej, która od miesięcy przeżywa niewyobrażalną tragedię. Zobacz: Jan Jakub Kolski przerywa milczenie. Pierwszy raz o tragedii córki i byłej żony Aktorzy na jubileuszu "Kogel-Mogel":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner