Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Gra po wypadku w Pytaniu na Śniadanie
screen z gry
Newsy

Uratuj Marzenkę przed gwoździem! Gra na podstawie słynnego wypadku w PnŚ hitem sieci!

Uratuj Marzenkę przed gwoździem! Gra na podstawie słynnego wypadku w PnŚ hitem sieci!

Wypadek z gwoździem w weekendowym wydaniu Pytania na Śniadanie stał się ogólnoświatową sensacją. Zranienie prowadzącej Marzeny Rogalskiej podczas nieudanej próby sztuczki iluzjonisty - Pana Ząbka, komentowali już chyba wszyscy, łącznie z kolegami po fachu... Niezwykłą popularność tego kuriozalnego wydarzenia postanowił wykorzystać zespół agencji SpinHouse, tworząc... grę na kanwie wypadku z gwoździem.

Gra nazywa się, a jakże, Gwóźdź Programu. Pokazuje postaci podobne do Marzeny Rogalskiej, Pana Ząbka i Tomasza Kammela. Gracz wybiera, w którą torbę ma uderzyć prowadząca. Gdy trafi na gwóźdź, słychać "ałaaaa" Rogalskiej i sławne już: "K... przepraszam" Pana Ząbka.

Skąd taki pomysł?

Zespół naszej agencji w wolnej chwili postanowił zrobić coś ciekawego w związku z wydarzeniami szeroko komentowanymi przez internautów. To nasza forma reakcji na ten incydent. W jeden dzień stworzyliśmy prostą grę, która po prostu ma być formą chwilowej rozrywki, niczym więcej - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Marek Nowicki, dyrektor zarządzający agencji.

Jak Wam się podoba gierka? Zabawne, a może przesadzone. Przecież w wypadku prowadząca Pytania na Śniadanie odniosła prawdziwe rany. Jej przyjaciółka, aktorka Katarzyna Zielińska, nie dalej jak dziś apelowała o więcej empatii.

 

Wypadek na planie - Marzena Rogalska ranna:

Marzena Rogalska przebita gwoździem
Youtube

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rafał Mroczek w Pytaniu na Śniadanie
Facebook
Newsy
Rafał Mroczek miał obawy przed wizytą w Pytaniu na śniadanie. Co usłyszał w studiu o wypadku Rogalskiej?
Rafał Mroczek miał obawy przed wizytą w Pytaniu na śniadanie. Co usłyszał w studiu o wypadku Rogalskiej?

Rafał Mroczek pochwalił się fotką ze studia Pytania na Śniadanie i skomentował wypadek Marzeny Rogalskiej, do którego doszło w miniony weekend. Prowadząca wzięła wówczas udział w magicznej sztuczce iluzjonisty Pana Ząbka. Rogalska miała zgnieść torbę w której zostały umieszczone gwoździe. Oczywiście w torbie, którą wybrała prowadząca, miało już go nie być. Niestety, sztuczka nie udała się, a gwóźdź przebił rękę przerażonej Marzeny Rogalskiej. I chociaż w sieci pojawiły się plotki, że wpadka była wyreżyserowana, to sama Rogalska zapewniła, że rzeczywiście została poważnie zraniona. Jak wypadek na wizji skomentował Rafał Mroczek? Przed dzisiejszą wizytą w PnŚ mieliśmy z Lizakiem (pies Rafała Mroczka przyp.red.) pewne obawy, czy nic się nie wydarzy. Na szczęście cali i zdrowi  Prowadzącej jednak lęk nie opuszczał Co do "magicznego" zdarzenia wszyscy twierdzą, że wydarzyło się to naprawdę - napisał Rafał Mroczek . A Wy co sądzicie o wypadku z udziałem iluzjonisty i Marzeny Rogalskiej? Waszym zdaniem wszystko zostało wyreżyserowane?   Zobacz także: Zagraniczne media śmieją się z wypadku Marzeny Rogalskiej w "Pytaniu na Śniadanie"! Bezlitosne komentarze   Rafał Mroczek o wypadku Marzeny Rogalskiej. Aktor pokazał zdjęcie ze studia Pytania na Śniadanie.

Marzena Rogalska
ONS/YouTube
TV-Show
Wypadek Marzeny Rogalskiej z gwoździem to fejk? Dziennikarka i jej kolega Tomasz Kammel mówią "dość"! Naprawdę ostro!
Wypadek Marzeny Rogalskiej z gwoździem to fejk? Dziennikarka i jej kolega Tomasz Kammel mówią "dość"! Naprawdę ostro!

Wypadek Marzeny Rogalskiej podczas wizyty Pana Ząbka w Pytaniu na Śniadanie to odegrana scenka? Fejk? Po publikacji sugerującej, że tak jest,  dziennikarze programu TVP2 mówią "dość"!   Marzena Rogalska wydaje oświadczenie, a Tomasz Kammel nagrywa film w obronie swojej kolezanki. I nie szczędzi w nim naprawdę mocnych słów! W jednym z tabloidów ukazał się tekst sugerujący, że wypadek był sprytną mistyfikacją gościa programu - magika Pana Ząbka. Gwóźdź nawet nie drasnął dłoni Marzeny Rogalskiej (46 l.). Iluzjonista wyciągnął go po prostu z tyłu torby (ostrzem w dół!!!) i niepostrzeżenie podczepił pod dłoń dziennikarki. Ale jak widać, akcja była tak perfekcyjnie zaplanowana, że nawet prezenterka uwierzyła, że ma dziurę w dłoni - napisał "Super Express". Sugestia spowodowała mocną reakcję dziennikarzy Pytania na Śniadanie. Marzena Rogalska , choć miała już nie wracać do sprawy, dziś znów napisała na Facebooku, co o niej myśli.  Jestem dziennikarką, dla której wiarygodność, prawda i rzetelność to wartości nadrzędne. Ich się trzymam zawsze, także i w tej sprawie. Podkreślam - to był wypadek i wydarzył się na wizji. To co się stało z moją dłonią chirurg opisał: rana szarpana dochodząca do grzbietu dłoni. Po moim powrocie ze szpitala, w obecności całej redakcji Pan Ząbek przepraszał i płakał, że jego kariera jest skończona. Stanęłam w jego obronie, prosząc o mniej hejtu, a więcej wyrozumiałości. Nie rozumiem postawy Pana Ząbka, który stara się chronić swój wizerunek moim kosztem, nie mówiąc jak było naprawdę, że doszło do wypadku w PNŚ i pozwalając snuć domysły - napisała Rogalska. Jeszcze ostrzej zareagował jej kolega ze studia PnŚ, Tomasz Kammel. Nagrał film, w którym ostro odnosi się do publikacji: Wiecie co kochani koledzy (...), to jak cały team PnŚ wspierał Marzenę, jak k ierowniczka...

Marzena Rogalska, Pan Ząbek
ONS/YouTube
TV-Show
Wiemy, kiedy Marzena Rogalska wróci do programu "Pytanie na śniadanie"!
Wiemy, kiedy Marzena Rogalska wróci do programu "Pytanie na śniadanie"!

Kiedy Marzena Rogalska wróci do pracy na plan programu "Pytanie na śniadanie"? Przypominamy, że tydzień temu doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym jej dłoń została przebita gwoździem na skutek nieudanej sztuczki Pana Ząbka.  Dziennikarka dochodzi do siebie, ma się coraz lepiej i już za kilka dni znów stanie na planie "Pytania na Śniadanie". Według informacji "Super Expressu", w najbliższy weekend (9-10 lipca) Marzenę Rogalską zastąpi Ola Rosiak. Lecz już w poniedziałek (11 lipca), prezenterka po raz pierwszy poprowadzi program śniadaniowy od czasu przykrej historii z gwoździem. Przypomnijmy, że do sytuacji doszło w pierwszy weekend lipca, podczas programu na żywo. Wypadek Marzeny Rogalskiej odbił się szerokim echem w mediach, również tych zagranicznych. A Internet aż huczał! Na szczęście, prezenterka powoli wraca do zdrowia i znów będzie mogła pracować.   Zobacz też: Przebił gwoździem rękę Rogalskiej w PnŚ, a teraz wystąpi w znanym show TVN! Pan Ząbek zrobi karierę?   Marzena Rogalska dochodzi do siebie po nieszczęśliwym wypadku na wizji. Prezenterka już za kilka dni znów pojawi się w "Pytaniu na Śniadanie".

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner