Gra po wypadku w Pytaniu na Śniadanie
screen z gry

Uratuj Marzenkę przed gwoździem! Gra na podstawie słynnego wypadku w PnŚ hitem sieci!

Gra po wypadku w Pytaniu na Śniadanie
screen z gry

Wypadek z gwoździem w weekendowym wydaniu Pytania na Śniadanie stał się ogólnoświatową sensacją. Zranienie prowadzącej Marzeny Rogalskiej podczas nieudanej próby sztuczki iluzjonisty - Pana Ząbka, komentowali już chyba wszyscy, łącznie z kolegami po fachu... Niezwykłą popularność tego kuriozalnego wydarzenia postanowił wykorzystać zespół agencji SpinHouse, tworząc... grę na kanwie wypadku z gwoździem.

Gra nazywa się, a jakże, Gwóźdź Programu. Pokazuje postaci podobne do Marzeny Rogalskiej, Pana Ząbka i Tomasza Kammela. Gracz wybiera, w którą torbę ma uderzyć prowadząca. Gdy trafi na gwóźdź, słychać "ałaaaa" Rogalskiej i sławne już: "K... przepraszam" Pana Ząbka.

Skąd taki pomysł?

Zespół naszej agencji w wolnej chwili postanowił zrobić coś ciekawego w związku z wydarzeniami szeroko komentowanymi przez internautów. To nasza forma reakcji na ten incydent. W jeden dzień stworzyliśmy prostą grę, która po prostu ma być formą chwilowej rozrywki, niczym więcej - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Marek Nowicki, dyrektor zarządzający agencji.

Jak Wam się podoba gierka? Zabawne, a może przesadzone. Przecież w wypadku prowadząca Pytania na Śniadanie odniosła prawdziwe rany. Jej przyjaciółka, aktorka Katarzyna Zielińska, nie dalej jak dziś apelowała o więcej empatii.

 

Wypadek na planie - Marzena Rogalska ranna:

Marzena Rogalska przebita gwoździem
Youtube

Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11