Party Stories
M jak miłość zdjęcia z 1526 odcinka serialu
MTL Maxfilm
Newsy

Gotowi na nowy QUIZ z "M jak miłość"? Sprawdźcie, jak wiele zapamiętaliście z ostatniego odcinka serialu!

Oglądaliście ostatni odcinek "M jak miłość"? Jeżeli tak to sprawdźcie, jak wiele z niego zapamiętaliście!

Oglądaliście ostatni odcinek "M jak miłość"? Jeżeli tak to sprawdźcie, jak wiele z niego zapamiętaliście! Przygotowaliśmy dla Was specjalny quiz z wiedzy o uwielbianym przez widzów serialu. Jaki prezent Mateusz kupił dla Lilki? Gdzie zakochani świętowali ostatni dzień szkoły i co mąż Kisielowej znalazł w rowie? Jeżeli oglądaliście 1526 odcinek "M jak miłość" to z pewnością znacie odpowiedzi na te pytania! 

Rozpoczynamy nasz QUIZ z ostatniego odcinka "M jak miłość"!

Zobacz także: „M jak miłość”: Natalka wraca do Grabiny! U boku Franka przeżyła prawdziwy dramat

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jakub Kucner
East News
Newsy
Jak wygląda praca na planie "M jak Miłość" podczas pandemii? Zdradził nam Jakub Kucner

Pandemia koronawirusa w ostatnich miesiącach uniemożliwiła pracę wielu osobom, w tym między innymi artystom. Również aktorzy pracujący na planach seriali mieli nieplanowaną przerwę w pracy. Teraz po złagodzeniu niektórych restrykcji ekipy serialowe powróciły już do swoich obowiązków, jednak wszyscy muszą stosować się do ściśle określonych zasad bezpieczeństwa.  Zobacz także:  Kamil zniszczy małżeństwo Magdy i Andrzeja? W nowym sezonie "M jak miłość" będzie się działo!  Jakub Kucner, który dołączył do obsady "M jak miłość" w 2019 roku opowiedział nam, jak obecnie wygląda praca na planie serialu. Jakich zasad muszą przestrzegać aktorzy? Czy osoby pracujące przy produkcji muszą być poddawane regularnym testom na koronawirusa? Odpowiedzi na te i inne pytania, znajdziecie w naszym wideo powyżej. 

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm
Newsy
Dramat Joasi i załamanie Kingi w nowym odcinku "M jak miłość"! 

Już dziś wieczorem, we wtorek 22 września, Telewizyjna Dwójka wyemituje nowy odcinek "M jak miłość". Co wydarzy się w 1527 odsłonie serialowego hitu? Okazuje się, że Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wcale nie będzie w ciąży, a Kinga (Katarzyna Cichopek) przejdzie poważne załamanie! Zobaczcie zdjęcia i opis premierowego odcinka "M jak miłość"!  Joasia dowie się, że nie jest w ciąży W najnowszej odsłonie "M jak miłość" Joasia przeżyje prawdziwy dramat. Dopiero co myślała, że wkrótce zostanie mamą, a teraz lekarze przekażą jej dramatyczną wiadomość, że wcale nie jest w ciąży! Joasia zadzwoni do Kingi, żeby powiedzieć jej o wszystkim. - Nie jestem w ciąży... Badania to wykluczyły. Boję się, bo nie wiadomo, co mi jest. Lekarze też nie wiedzą, a ja czuję się coraz gorzej... - Joasiu, a może to… depresja? Też daje różne objawy psychosomatyczne... - Nie sądzę. Mój ojciec upiera się, żebym położyła się do kliniki na badania. - I ma rację, powinnaś tak zrobić i to jak najszybciej! Tymczasem Anka (Weronika Rosati) spotka się z Klaudią (Żaneta Homa), pomocą domową Budzyńskich i spróbuje namówić dziewczynę, by zaczęła dla niej szpiegować! Anka oszuka ją, że martwi się o Magdę i chce sprawdzić, czy Andrzej jest jej wierny.  - Nie chcę uchodzić za wścibską, ale… Mogę być z panią całkiem szczera? Po prostu martwię się o przyjaciółkę. Nie wiem, czy pani wie, ale Magda kiedyś bardzo poważnie zachorowała. Jest po przeszczepie serca.(...) Niestety, jakiś czas temu znowu wylądowała w szpitalu… Po zażyciu narkotyków. Lekarze podejrzewali próbę samobójczą... - Jestem jej przyjaciółką i bardzo się o nią martwię. A nie wiem, czy można Andrzejowi ufać... Są małżeństwem dopiero od...

Karol Strasburger zagra w M jak miłość
East News
Newsy
Karol Strasburger zagra w "M jak miłość"! Wiemy, w kogo wcieli się się aktor
Nowy lekarz będzie chciał uwieść jedną z gwiazd serialu?

Nowy sezon „ M jak miłość ” jest pełen zaskoczeń! Niedawno do obsady dołączyła Hanna Śleszyńska, a teraz pora na kolejne znane nazwisko. Jak podaje magazyn „Na żywo” już niebawem w serialu zobaczymy też Karola Strasburgera. Aktor ma wcielić się w postać lekarza, który sporo namiesza w życiu bohaterów „M jak miłość” i będzie próbował nawet zawalczyć o serce jednej z gwiazd serialu! Kogo w "M jak miłość" zagra Karol Strasburger? Karol Strasburger dołączy do obsady „M jak miłość” i wcieli się w postać znanego lekarza, Jerzego Argasińskiego, który będzie pracował jako ordynator. Nowego lekarza prawdopodobnie poznamy za sprawą Olka Chodakowskiego, który na jakiś czas musiał się pożegnać z zawodem, ale już wiadomo, że wróci do pracy w szpitalu. Jak informuje se.pl nowy lekarz będzie związany z wątkiem Olka i Anety. Mężczyzna weźmie sobie na cel jedną z bohaterek serialu i będzie próbował ją uwieść. Możliwe, że chodzi o samą Anetę lub jej matkę, a to oznacza, że teściowa Chodakowskiego zostanie z młodym małżeństwem na dłużej! Zobacz także:  Kinga w "M jak miłość" przejdzie załamanie nerwowe i sięgnie po silne leki! Kolejny dramat u Zduńskich Karol Strasburger wcieli się w "M jak miłość" w postać Jerzego Argasińskiego, wielkiego autorytetu medycznego.      

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner