Powrót Gosi Andrzejewicz
YouTube

Gosia Andrzejewicz o swoim fenomenie. To odróżnią ją od innych

Powrót Gosi Andrzejewicz
YouTube

Gosia Andrzejewicz od jakiegoś czasu zapowiadała powrót do show-biznesu. Piosenkarka pracowała nad nowym krążkiem i wizerunkiem, który ma pomóc jej w zdobyciu kolejnych fanów i powtórzeniu sukcesu na miarę jej pierwszych przebojów. Pod koniec lipca ukazał się jej pierwszy od kilku lat teledysk. Przypomnijmy: Tak dzisiaj wygląda Gosia Andrzejewicz. Nagrała klip po długiej przerwie

Premiera nowego albumu zapowiedziana jest na 25 listopada, a Gosia zaczyna powoli promować wydawnictwo w mediach. Ostatnio pojawiła się w programie "Na Tapecie", gdzie opowiedziała o tym, czego możemy się spodziewać po jej kolejnym muzycznym projekcie. Nas jednak najbardziej zainteresowała odpowiedź na pytanie prowadzącej, która zapytała Andrzejewicz, na czym polega jej fenomen.
 

Myślę, że być może spodobało się to ludziom, że piszę sama piosenki, że wokół mnie nie jest sztab marketingowców, którzy stworzyli sztuczny produkt, tylko jest prawda. Są moje teksty, moja muzyka, jest szczerość w muzyce - odparła Gosia.


Zgadzacie się z nią?

Zobacz: Gosia Andrzejewicz pochwaliła się nową miłością30-te urodziny Gosi Andrzejewicz w otoczeniu fanów:

Więcej na temat Gosia Andrzejewicz
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30