Party Stories
Koncerty Gosi Andrzejewicz
ONS
Newsy

Gosia Andrzejewicz zostanie gwiazdą w krajach arabskich?

Nagrała piosenkę w duecie z arabską gwiazdą

Gosia Andrzejewicz nie bywa na salonach, za to cały czas zbiera materiał na swoją nową płytę, która ma być ukłonem w kierunku różnych kultur. W nagraniach inspiruje się twórczością wielu gwiazd z zagranicy. Piosenkarka nagrała już duet z legendarnym Dr. Albanem, w jej teledysku wystąpił tancerz samej Beyonce (zobacz), a teraz zdecydowała się na wykorzystanie arabskich rytmów.

Właśnie na swoim Facebooku Gosia pochwaliła się piosenką "2Gether", w której śpiewa po angielsku w duecie z arabskim wokalistą Douzi. Na Facebooku ma ponad pół miliona fanów, a jego utwory na YouTube liczą ponad kilka milionów (!) wyświetleń, co oznacza, że "2Gether" ma szansę trafić do rozgłośni radiowych w krajach arabskich, czego oczywiście życzymy.

Zobacz: Rosyjska gwiazda ukradła piosenkę Gosi Andrzejewicz

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Międzynarodwe Stowarzyszenie Sztuki Wokalnej broni Andrzejewicz
ONS
Newsy
Szwajcarzy wybrali Gosię Andrzejewicz na Eurowizję! Jeszcze tylko...
Polka doceniona za granicą

Konkurs Eurowizji w 2014 roku odbędzie się w Danii i niestety naszego kraju ponownie zabraknie wśród potencjalnych uczestników. Jest jednak szansa, że zobaczymy tam naszego artystę - Gosia Andrzejewicz chce wystartować w barwach Szwajcarii. Przypomnijmy: Gosia Andrzejewicz chce jechać na Eurowizję w barwach zagranicy Gosia jest coraz bliżej spełnienia swojego celu. Piosenkarka zakwalifikowała się do półfinałowej 18-tki artystów, czyli do kolejnego etapu preselekcji. Andrzejewicz wystąpi teraz przed specjalną komisją, która z grona półfinalistów wybierze szczęśliwą szóstkę. Ostateczny wybór będzie miał miejsce podczas specjalnego koncertu na żywo 1 lutego 2014 roku. Informację podała też oficjalna strona konkursu Eurovision.tv, która artykuł okrasiła nawet zdjęciem Gosi - jako jedynej z grona szwajcarskich półfinalistów. Piosenkarka podziękowała też za wsparcie swoim fanom. Wydawało mi się to rzeczą niemożliwą i nieosiągalną...a jednak się udało!!! :)))) To dla mnie ogromny sukces i spełnienie mojego największego marzenia, jakim było przekroczenie granicy Polski moim autorskim utworem. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że to NASZ wspólny sukces! Nie udałoby mi się tego dokonać, gdyby nie Wy - FANI, którzy wspierali mnie całym sercem i głosowali na piosenkę "I'm not afraid "♥ Razem udowodniliśmy, że mimo wszelkich przeciwności tak wiele można osiągnąć! KOCHAM WAS!! - napisała na Facebooku Gosia. Teraz przed Andrzejewicz najtrudniejszy etap - występ na żywo przed ekspertami w Szwajcarii. Myślicie, że zobaczymy ją na Eurowizji 2014 w Danii? Trzymamy kciuki, bowiem tylko tyle pozostało polskim fanom na tym etapie preselekcji. Zobacz: Gosia Andrzejewicz zostanie gwiazdą w krajach arabskich?     Metamorfozy Gosi Andrzejewicz:

Gosia Andrzejewicz pokazała zdjęcie z dzieciństwa
ONS
Newsy
Tak kiedyś wyglądała Gosia Andrzejewicz. Bardzo się zmieniła?
Odważny strój i inna fryzura

Gwiazdy chętnie wspominają czasy dzieciństwa i dzielą się archiwalnymi zdjęciami, szczególnie na portalach społecznościowych. Zdarza się, że fotki są naprawdę zaskakujące. Przypomnijmy: Poznajecie? Ta słodka dziewczynka nie jest już taka grzeczna Ostatnio na swoim profilu na Facebooku zdjęcie ze szkolnych czasów postanowiła opublikować Gosia Andrzejewicz . Na pierwszy rzut ciężko poznać, że to naprawdę ona! Długie, ciemne włosy i seksowny strój mogą zmylić, ale jednak charakterystyczny uroczy uśmiech Gosi nie pozostawia wątpliwości - to ona! Bardzo się zmieniła? Zobacz: Gosia zostanie gwiazdą w krajach arabskich! Zobacz też galerię zdjęć gwiazd w dzieciństwie:

Koncerty Gosi Andrzejewicz
ONS
Newsy
Gosia Andrzejewicz nagrała przebój na jesień [WIDEO]
Z producentem amerykańskich gwiazd

Mogłoby się wydawać, że Gosia Andrzejewicz czasy swojej największej popularności ma już za sobą. Jednak nic z tych rzeczy. Piosenkarka cały czas gra koncerty, a co najważniejsze nagrywa nowe piosenki. W wakacje w sieci ukazał się singiel artystki nagrany z arabską megagwiazdą, a teraz wokalistka pochwaliła się nowym singlem, kolejną zapowiedzią jej płyty nagrywanej ze światowymi muzykami. Zobacz: Gosia Andrzejewicz zostanie gwiazdą w krajach arabskich? Gosia piosenkę "I`m not Afraid" nagrała we współpracy ze znanym amerykańskim producentem Dj Andresem Fresko , który ma na koncie piosenkę nagraną z Fergie. Co ciekawe, utwór jest również przewodnim tematem jego jesiennej trasy po Stanach Zjednoczonych i Meksyku. Singiel ma zatem duże szanse podbić parkiety dyskotek. A Gosia... ma szansę na podbicie rynków za oceanem. Trzymacie kciuki? Tak dzisiaj wygląda Gosia:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner