ONS

Ostatnia płyta Gosi Andrzejewicz ukazała się trzy lata temu. Mimo pozytywnych recenzji, po wydaniu kilku singli wokalistka zniknęła z show-biznesu i okazyjnie pojawiała się na imprezach. Właśnie okazało się, że nie bez powodu przygotowanie do powrotu zajęło piosenkarce tyle czasu. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, już wkrótce będziemy mogli posłuchać nowego singla Gosi nagranego w duecie ze światową gwiazdą lat 90. - Dr'em Albanem!

- To prawda. Jestem niezmiernie szczęśliwa, bo to artysta, na którego piosenkach się wychowałam. Prawdziwa legenda - mówi Gosia Andrzejewicz w rozmowie z naszym dziennikarzem.


Jak doszło do współpracy obojga? Dr Alban trafił na jeden z utworów Gosi Andrzejewicz w internecie i postanowił posłuchać kolejnych piosenek. Kilka dni później zadzwonił do niej z propozycją współpracy. Gwiazda bez wahania przyjęła zaproszenie na sesję nagraniową w Sztokholmie. Efektem kooperacji jest piosenka "Loverboy" utrzymana w tanecznych klimatach. Jakby tego było mało za produkcję utworu odpowiada światowej klasy producent Anders Nyman - twórca hitu Infinity a także członek grupy Guru Josh Project.

Premiera piosenki odbędzie się już 12 maja w warszawskim klubie Mirage. Gosia tego wieczoru wystąpi tam razem z Dr'em Albanem. Wygląda więc na to, że wszyscy, którzy obwieścili jej koniec kariery mocno się rozczarują.

Dla przypomnienia jeden z największych przebojów Dr Albana - It's My Life:


 

Więcej na temat Gosia Andrzejewicz