Gosia Andrzejewicz "Don't Be Scared"
ONS

Gosia Andrzejewicz nagrała przebój na wakacje

Gosia Andrzejewicz "Don't Be Scared"
ONS

Od jakiegoś czasu Gosia Andrzejewicz próbuje ponownie powrócić do show-biznesu. Piosenkarka w swoim studiu pracuje nad nowym materiałem. W zeszłym roku Piosenkarka wydała dwa single: jeden z gwiazdą muzyki dance Dr Albanem, a drugi z raperem NatStarem, który współpracował m.in. z Beyonce.

Wczoraj Gosia pochwaliła się nową piosenką. Gwiazda utwór "Don''t Be Scared" nagrała w duecie z Rikym Bryanem, zwycięzcą konkursu wokalnego, który Andrzejewicz ogłosiłam na Facebooku jakiś czas temu.

- Już jest !! Na ten moment czekałam bardzo długooo i mam nadzieję, że Wy też:)). Oto gorąca premiera piosenki, którą nagrałam wspólnie z Riky Bryanem. Bardzo Was proszę o udostępnianie tego filmiku z mojego profilu oraz Wasze komentarze tutaj i na youtube. Lajki także mile widziane:)) Jestem bardzo ciekawa, co sądzicie na temat naszej piosenki - napisała piosenkarka zamieszczając link z nagraniem.


Jak podoba się wam najnowsze dzieło Gosi. Myślicie, że jeszcze kiedyś będzie święciła takie triumfy jak za czasów przeboju "Pozwól żyć"?

Riky Bryan

Metamorfoza Gosi Andrzejewicz:

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13