ONS

Górniak zignorowała Józefowicza?

ONS
Musical Metro obchodził w ten weekend swoje 20. urodziny. Z tej okazji w Teatrze Dramatycznym wystawiono jubileuszowy spektakl, w którym udział wzięła między innymi Katarzyna Groniec. Na gali pojawiło się także sporo artystów z pierwszego składu musicalu. 

Zabrakło jednak Edyty Górniak, która praktycznie w Metrze rozpoczynała swoją karierę i występowała w spektaklu przez prawie 4 lata!
 
– Niezależnie od mojej ogromnej zajętości, która bezpośrednio nie pozwala na mój udział, nie wyobrażam sobie również zaśpiewać do pół-playbacku, a takie ponoć jest założenie twórców na ten wieczór – tak gwiazda tłumaczyła w rozmowie z Faktem swoją nieobecność.
 
Janusz Józefowicz, twórca i choreograf Metra, musiał być niepocieszony. I nie dziwimy się, w końcu Górniak sporo mu zawdzięcza - na pewno podczas pracy w spektaklu mogła się dużo nauczyć.

Być może Edyta chce zapomnieć, że startowała kiedyś z pozycji zwykłej artystki musicalowej? W końcu teraz jest gwiazdą, a śpiewanie z pół-playbaku wielkiej artystce przecież nie przystoi.

Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27