AKPA

Edyta Górniak i Dariusz Krupa rozstali się wiele miesięcy temu. Od tamtej chwili w mediach pojawiło się mnóstwo oskarżeń i oświadczeń, w których wzajemnie atakowali się. Ostatnio zrobiło się o nich głośno ze względu na byłą dziewczynę Krupy, która na łamach gazet zdradziła, że muzyk wciąż nie chce uznać jej córeczki. Sprawą zainteresowała się sama Edyta Górniak. Piosenkarka deklarowała pomoc i przy okazji krytykowała zachowanie byłego męża.

Okazuje się jednak, że przez zaistniałą sytuację gwiazda nie zamierza zabraniać spotykać się Krupie z ich synkiem, Allanem. Jak donosi "Super Express" Górniak chce, żeby dziecko spędziło zbliżające się święta z ojcem.

- W zeszłym roku Allanek był ze mną w górach. Ale ponieważ ważne jest dla mnie cały czas to, żeby Allan miał dobre relacje ze swoim tatą, zdecydowaliśmy, żeby te święta spędził właśnie z nim. Mam nadzieję, że to będzie dla nich fajny czas - zdradziła w rozmowie z tabloidem.

Wygląda więc na to, że Edyta Górniak zrobi wszystko, żeby dziecko nie cierpiało przez jej konflikty z Dariuszem Krupą.kb