ONS

Ten rok z pewnością był wyjątkowo intensywny dla Edyty Górniak. Gwiazda nagrała trzy teledyski, single i piosenkę przewodnią do filmu "Pokaż kotku, co masz w środku", a przede wszystkim zakończyła współpracę z Mają Sablewską. Diwa postanowiła więc odreagować natłok pracy i udała się na wakacje do Tajlandii. Na święta w Azji Górniak zabrała swojego partnera, Piotra Schramma, a synka Allana zostawiła razem z jego ojcem, Dariuszem Krupą.


Wakacje to jednak nie jedyny cel wizyty Edyty i Piotra na dalekim wschodzie. Jak donosi magazyn "Party", piosenkarka chce kupić dom w Tajlandii! Parze zależy na przestronnym wnętrzu, w którym Edyta mogłaby urządzić studio nagrań, a Schramm gabinet do pracy. Z tego powodu gwiazda zamierza sprzedać swój apartament w Portugalii, który kupiła jeszcze za czasów kariery zagranicznej.


Być może wybór miejsca na letni "domek" związany jest też z zagranicznymi planami muzycznymi Edyty. Niedawno przecież powiedziała, że chce wydać płytę w Singapurze i Japonii, w których była bardzo popularna już w połowie lat 90. Ciekawe co z tego wyjdzie...Więcej informacji w magazynie "Party". Już w kioskach.

chimera

Więcej na temat Edyta Górniak