Gok Wan wybrał najlepiej ubraną polską gwiazdę
ONS

Gok Wan wybrał najlepiej ubraną polską gwiazdę. U nas często ją krytykują

Gok Wan wybrał najlepiej ubraną polską gwiazdę
ONS

Gok Wan to znany na całym świecie stylista i ekspert od metamorfoz. Tej jesieni o jego fantastycznych umiejętnościach będą mogli przekonać się również polscy widzowie, bowiem TVN Style proponuje swoim widzom "Stylowe rewolucje Goka", w których gwiazdor odmieni życie rodzimych uczestników. Przypomnijmy: Jastrzębska, Szulim i Wendzikowska na konferencji programu Goka Wana

Przy okazji promocji programu, Gok spotkał się z dziennikarzami podczas specjalnej konferencji prasowej. Opowiadał nie tylko o tym, jak udaje mu się uczyć kobiety stylu, ale pokusił się też o ocenę wyczucia modowego polskich celebrytów. W wywiadzie dla VUMag wyznał, że jego zdaniem najlepiej ubraną polską gwiazdą jest bezapelacyjnie Joanna Horodyńska. Stylistka słynie z odważnych wyborów, które w naszym kraju dość często są krytykowane.
 

Wspaniała! Już wcześniej widziałem jej zdjęcia. Uważam, że to najlepiej ubrana gwiazda w Polsce. Ona jest stylistką, prawda? Uwielbiam jej styl - jest wyrazisty, zabawny, przykuwa uwagę. Wygląda wspaniale. Jest świetna, ma naprawdę wyjątkowe wyczucie stylu - ocenił w rozmowie z VUMag Gok Wan.


Zgadzacie się z nim? To już nie pierwszy raz, kiedy styl Joanny jest doceniany przez zagraniczny autorytet.

Zobacz: Hollywoodzki stylista sław ocenił styl Dody i Horodyńskiej

 

Konferencja prasowa programu Goka Wana:

Więcej na temat Gok Wan stylizacje gwiazd
Przeładuj

Felek z "Gogglebox" zdradza kulisy show. Dlaczego duża część programu musi być wycięta?

zobacz 00:59