Krzysztof Gojdź o Angelinie Jolie

Angelina Jolie waży tylko 34 kg?! Dr Gojdź komentuje: "Podstawą powinno być leczenie psychiatryczne..."

Krzysztof Gojdź o Angelinie Jolie

Przerażające doniesienia zza granicy na temat wagi Angeliny Jolie komentuje lekarz gwiazd, Krzysztof Gojdź. Wielka aktorka waży już ponoć tylko 34 kilogramów, a to wszystko za sprawą stresu związanego z rozwodem z Bradem Pittem. Czy rzeczywiście gwiazda potrzebuje pomocy i to natychmiastowej?

 

Gojdź komentuje wagę Angeliny Jolie

O tym, że Angelina Jolie choruje na anoreksję, mówi się od dawna. Aktorka zawsze była bardzo szczupłą kobietą, a na niektórych zdjęciach wyglądała na wręcz wychudzoną. Według zagranicznych źródeł, Jolie jest pod opieką lekarza, przyjmuje tylko płynne posiłki. O Angelinę martwi się sam Krzysztof Gojdź:

Angelina Jolie - do niedawna ideał piękna i kobiecości. Ostatnie zdjęcia aktorki są jednak niepokojące. Czy to anoreksja czy może przewlekły stres? A może uzależnienie od leków? Takie sytuacje pozostawiają na ciele nieodwracalne skutki. Tak nieodżywiony organizm powoduje, że skóra traci elastyczność i szybciej się starzeje. Ciężko będzie przywrócić ją do stanu sprzed zmian.

Zobacz także: 7 skutków ubocznych anoreksji 

 

Gojdź uważa, że Angelina powinna poddać się natychmiastowemu leczeniu:

W przypadku aktorki podstawą powinno być leczenie psychiatryczne depresji oraz psychoterapia, odżywienie organizmu, a dopiero w dalszym etapie zabiegi upiększające. Bo nie ratowanie urody jest tutaj najważniejsze. Miejmy nadzieję, że zobaczymy ją jeszcze w dobrym stanie na ekranach kin. Pamietajmy, że przewlekły stres bardzo negatywnie wpływa na kondycję naszej skóry oraz wygląd. I że piękno i spokój ducha są najważniejsze...

Zgadzacie się z jego opinią?

 

Zobacz także: Angelina Jolie i Brad Pitt wydali wspólne oświadczenie ws. rozwodu! Wiemy, co w nim jest!

 

Ostatnie zdjęcie Angeliny na okładce tabloidu.

Wychodzona Angelina Jolie

 

Krzysztof Gojdź o Angelinie Jolie.

Krzysztof Gojdź o Angelinie Jolie

 

Angelina Jolie po rozwodzie z Pittem ma sporo problemów i stresów. 

	Angelina Jolie waży 34 kg, to przez rozwód z Bradem Pittem?
EastNews

Więcej na temat Angelina Jolie Krzysztof Gojdź
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51