Sesja ze zwycięzcami plebiscytów 2019 - Gogglebox. Przed telewizorem
Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik / DAS AGENCY

Bohaterowie "Gogglebox" odnieśli wielki sukces! 

Sesja ze zwycięzcami plebiscytów 2019 - Gogglebox. Przed telewizorem
Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik / DAS AGENCY

"Gogglebox. Przed telewizorem" dostarcza rozrywki setki tysiącom widzów! Okazało się, że bohaterowie programu cieszą się ogromną sympatią, a to przełożyło się na wyniki oglądalności. Według portalu wirtualnemedia.pl, 12. sezon programu to prawdziwy hit! Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" urodziła Dajana w wieku 16 lat! Jak na wiadomość o ciąży zareagowali rodzice?

Bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem" odnotowali kolejny sukces!

Od kilku lat dostarczają nam zabawy, rozrywki i śmiechu. Powodują też, że zupełnie inaczej patrzymy na niektóre programy telewizyjne, oczywiście z przymrużeniem oka. Każdy kolejny sezon, okazuje się być prawdziwym hitem. Tak też stało się i tym razem! Charyzma i przebojowość uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem" sprawiła, że wyniki oglądalności programu są rewelacyjne. 

Jak poinformował portal wirtualnemedia.pl, "Gogglebox" jest liderem rynku w 16-49, a bieżącą edycję śledzi średnio 681 tys. widzów. Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV stwierdziła, że tego typu programy są teraz bardzo potrzebne, aby móc chociaż na chwilę oderwać się o informacjach dotyczących pandemii koronawirusa.

- Jesteśmy gotowi na dobre programy rozrywkowe, które oferują tak potrzebny balans dla informacji o pandemii - wyjawiła Lidia Kazen w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl

Od 12. sezonów bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem" odnotowują naprawdę świetne wyniki oglądalności. To oczywiście przełożyło się na popularność wszystkich uczestników programu! Przez ostatnie lata mogliśmy też śledzić metamorfozy Mateusza Borkowskiego czy Agnieszki Kotońskiej, którzy zgubili nadprogramowe kilogramy. Również rodzina "Goggleboxa" powiększyła się, bowiem na świat przyszła córeczka Sylwii Bomby oraz synek Ewy Mrozowskiej! Cała ekipa stworzyła naprawdę wspaniały program, który w dalszym ciągu jest absolutnym hitem! Gratulujemy!

Uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem"Uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem"
Mat. prasMat. promocyjne/x-newsowe

Bieżącą edycję "Gogglebox. Przed telewizorem" śledzi średnio 681 tys. widzów!

Uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem"
Mat. Mat. promocyjne/x-newsprasowe

Bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem" dostarczają nam rozrywki już od 12. sezonów!

Uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem"
Mat. pMat. promocyjne/x-newsrasowe

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40