Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Sesja ze zwycięzcami plebiscytów 2019 - Gogglebox. Przed telewizorem
Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik / DAS AGENCY
Newsy

Bohaterowie "Gogglebox" odnieśli wielki sukces! 

Program rozrywkowy stacji TTV, "Gogglebox. Przed telewizorem" w dalszym ciągu cieszy się ogromną sympatią widzów.

"Gogglebox. Przed telewizorem" dostarcza rozrywki setki tysiącom widzów! Okazało się, że bohaterowie programu cieszą się ogromną sympatią, a to przełożyło się na wyniki oglądalności. Według portalu wirtualnemedia.pl, 12. sezon programu to prawdziwy hit! Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" urodziła Dajana w wieku 16 lat! Jak na wiadomość o ciąży zareagowali rodzice?

Dlaczego Agnieszka i Artur Kotońscy z "Gogglebox" wybrali dla syna imię Dajan? To historia z rodziną królewską w tle

Bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem" odnotowali kolejny sukces!

Od kilku lat dostarczają nam zabawy, rozrywki i śmiechu. Powodują też, że zupełnie inaczej patrzymy na niektóre programy telewizyjne, oczywiście z przymrużeniem oka. Każdy kolejny sezon, okazuje się być prawdziwym hitem. Tak też stało się i tym razem! Charyzma i przebojowość uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem" sprawiła, że wyniki oglądalności programu są rewelacyjne. 

Jak poinformował portal wirtualnemedia.pl, "Gogglebox" jest liderem rynku w 16-49, a bieżącą edycję śledzi średnio 681 tys. widzów. Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV stwierdziła, że tego typu programy są teraz bardzo potrzebne, aby móc chociaż na chwilę oderwać się o informacjach dotyczących pandemii koronawirusa.

- Jesteśmy gotowi na dobre programy rozrywkowe, które oferują tak potrzebny balans dla informacji o pandemii - wyjawiła Lidia Kazen w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl

Od 12. sezonów bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem" odnotowują naprawdę świetne wyniki oglądalności. To oczywiście przełożyło się na popularność wszystkich uczestników programu! Przez ostatnie lata mogliśmy też śledzić metamorfozy Mateusza Borkowskiego czy Agnieszki Kotońskiej, którzy zgubili nadprogramowe kilogramy. Również rodzina "Goggleboxa" powiększyła się, bowiem na świat przyszła córeczka Sylwii Bomby oraz synek Ewy Mrozowskiej! Cała ekipa stworzyła naprawdę wspaniały program, który w dalszym ciągu jest absolutnym hitem! Gratulujemy!

Uczestnicy
Mat. prasMat. promocyjne/x-newsowe

Bieżącą edycję "Gogglebox. Przed telewizorem" śledzi średnio 681 tys. widzów!

Uczestnicy
Mat. Mat. promocyjne/x-newsprasowe

Bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem" dostarczają nam rozrywki już od 12. sezonów!

Uczestnicy
Mat. pMat. promocyjne/x-newsrasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rodzina Kotońskich z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek
Newsy
Hit czy klapa? Oto wyniki oglądalności "Gogglebox. Przed telewizorem"!

"Gogglebox. Przed telewizorem" jest emitowany już od pięciu lat! W tym czasie Polacy pokochali show, w którym pary, przyjaciele, rodzina i znajomi oglądają programy telewizyjne, komentując na bieżąco, zachowanie uczestników danych produkcji. "Gogglebox. Przed telewizorem" jest pokazywany na antenie TTV, a bohaterowie show stali się prawdziwymi gwiazdami stacji. Dziś chyba wszyscy wiedzą kim jest Big Boy, Ewa Mrozowska czy Sylwia Bomba! Od początku września widzowie mogą oglądać jedenasty sezon programu. Teraz z pewnością pojawia się pytanie ile osób przyciąga najnowsza odsłona show? Czy "Gogglebox" jest hitem czy klapą stacji? "Gogglebox. Przed telewizorem" hitem TTV!  Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl jedenasty sezon "Gogglebox. Przed telewizorem" jest prawdziwym hitem jesiennej ramówki TTV! Okazuje się, że program ogląda średnio 609 tys . widzów! Jak informuje portal to aż o 93 tysiące osób więcej niż w analogicznym czasie w ubiegłym roku. TTV w czasie nadawania "Gogglebox" jest na drugim miejscu na rynku telewizyjnym w grupie 16-49 i na czwartm miejscu w grupie 4+.  Tak olbrzymi sukces tego programu wynika z udanej adaptacji brytyjskiego formatu, która była możliwa dzięki prawdziwym i wyrazistym uczestnikom, którzy w naturalny sposób komentują to co widzą w telewizji- w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl skomentowała Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV. Który odcinek najnowszego sezonu przyciągnął najwięcej widzów przed telewizory? Okazuje się, że był to odcinek wyemitowany 2 września- show obejrzało wówczas aż 780 tys. osób!  Wy również oglądacie "Gogglebox. Przed telewizorem"? Przypominamy, że program jest emitowany w pomniedziałki o godzinie...

Dagmara z królowych życia
eastNews
Newsy
"Królowe życia" prawdziwym hitem jesiennej ramówki TTV! Spójrzcie tylko na wyniki oglądalności

Widzowie TTV pokochali program "Królowe życia" ! Najnowszy, siódmy już sezon telenoweli dokumentalnej, w której występuje m.in. Dagmara Kaźmierska jest emitowany od 6 września br. Premierowe odcinki "Królowych życia" można oglądać w piątki i soboty o godzinie 22:00. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl stacja TTV w czasie nadawania programu może pochwalić się naprawdę świetnymi wynikami oglądalności! Ile osób śledzi losy bohaterów telenoweli? Wyniki oglądalności "Królowych życia" Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl siódmy sezon "Królowych życia" ogląda średnio 542 tys. widzów! Najwięcej osób obejrzało piąty odcinek - telenowelę śledziło wówczas 618 tys. osób.  (...) program ma dwukrotnie wyższą oglądalność od średnich długookresowych wyników stacji - informuje portal.  A co o telenoweli mówi dyrektor programowa TTV? „Królowe życia” żyją dobrze i prowadzą się barwnie. Mają swoje grono wielbicieli, jak i niechętnych komentatorów, którzy też czasem podglądają program, aby być na bieżąco. Dla jednych i drugich postanowiliśmy w tym sezonie zwiększyć liczbę emitowanych tygodniowo premierowych odcinków z jednego do dwóch - kilka dni temu Lidia Kazen mówiła w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl. A Wy oglądacie program "Królowe życia" w którym Dagmara, Izabela, Rafał i pozostali uczestnicy od kilku lat lat pokazują Polakom swoje luksusowe życie? Którego bohatera telenoweli dokumentalnej polubiliście najbardziej?  Zobacz także:  Dagmara z "Królowych życia" na zdjęciach z młodości! Aż trudno ją rozpoznać! "Królowe...

Będzie kolejny sezon Googlebox. Przed telewizorem
x-news
TV-Show
Czy będzie kolejny sezon "Googlebox. Przed telewizorem"? Jest decyzja stacji!

Jest decyzja TTV w sprawie kolejnego sezonu „Googlebox. Przed telewizorem”! Jak informują wirtualnemedia.pl, stacja będzie kontynuować reality show. Prowadzone są castingi na nowych uczestników programu do jedenastej serii! Kiedy zobaczymy nowy sezon? 11. sezon "Googlebox. Przed telewizorem” W show "Googlebox. Przed telewizorem” możemy śledzić kilkunastu uczestników, którzy oglądają wybrane audycje telewizyjne i żywo na nie reagują. A więc oglądamy kogoś, kto ogląda telewizję. W czym tkwi fenomen tego programu? Kluczem do sukcesu „Goggleboxa” są ludzie, których chcemy gościć co tydzień w swoich domach. To są realni i szczerzy do bólu telewidzowie, z którymi bawimy się i na nowo przerabiamy najciekawsze momenty telewizyjne. Zresztą casting do „Goggleboxa” nie skończył się, to jest proces, który trwa i w każdym sezonie próbujemy dawać szansę nowym widzom. Aktualnie ten sam producent, Well Well Production, kompletuje równie odważną i charakterną ekipę do programu „Vlogbox” - tłumaczyła w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV Program ogląda średnio prawie 800 tys. widzów. 11 sezon będziemy mogli oglądać najprawdopodobniej jesienią w TTV. Najbardziej znanymi uczestnikami show są m.in. Sylwia Bomba, Ewa Mrozowska (która niedawno ogłosiła, że jest w ciąży) oraz BigBoy, czyli Mateusz Borkowski, którego udało się schudnąć aż 160 kilogramów. W show poznaliśmy Sylwię Bombę. Oraz Mateusza Borkowskiego, który naprawdę sporo schudł!   

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner