Ida nominowana do Oscara

Oscary 2015: Co gwiazdy Hollywood znajdą w torbach z prezentami? "Wibrator, sole morskie i..."

Ida nominowana do Oscara

Już w tę niedzielę największa filmowa gala, czyli rozdanie Oscarów 2015. Polacy mają powód do dumy, ponieważ na statuetkę w kategorii "Najlepszy film nieanglojęzyczny" szansę ma "Ida".  Niestety nie wszyscy będą mogli obejrzeć transmisję na żywo. Zobacz: Skandal? Polska ma 5 nominacji do Oscarów, a TVP nie pokaże transmisji. Kto zawiódł?

Zawsze sporą ciekawość wzbudza fakt, jak wygląda przygotowanie oscaarowej imprezy "od kuchni", i czy gwiazdy, które nie otrzymały wyróżnień są tak naprawdę przegrane. Po publikacji jednego z artykułów na vaierty.com można przypuszczać, że nie. Bowiem goście zaproszeni na uroczystość nie wychodzą z niej z pustymi rękami, a w tym roku tzw. gift box wręczany VIP- om jest wart ok. 125 tysięcy dolarów. Ciekawa jest jego zawartość, ponieważ w środku znajduje się nawet... wibrator za 250 dolarów.

Oprócz tego gość opuszczający galę może pocieszyć się pobytem w ośrodku wypoczynkowym w Toskanii (1,5 tys. dolarów), przejazdem luksusowym pociągiem (14,5 tys. dolarów), zestawem ekskluzywnych soli morskich (1,5 tys. dolarów), srebrnym naszyjnikiem (za 150 dolarów), wycieczką "upiększającą" (o wartości 12,5 tys. dolarów), voucherem na zakupy luksusowych słodyczy o wartości 800 dolarów, odparowywaczem (250 dolarów), voucherem na zabiegi wellness o wartości 1200 dolarów, voucherem na wypożyczenie Audi A-4 opiewającym na kwotę 20 tys. dolarów, voucherem na metamorfozę za 14,5 tys. dolarów i kursem technik "kontroli umysłu" za 20 tys. dolarów. 

Uff...

Zobacz: Rafalala pokazała, co gwiazdy dostały po premierze "Wkręconych". Zawartość rozczarowujeSamojebka Oscary 2014. Słit fotka Oscary 2014. Samojebka Ellen Oscary 2014. Słit focia Ellen 2014

 

Agnieszka Jastrzębska w oscarowej sukience:

Więcej na temat Oscary Oscary 2015 Gwiazdy
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39