Gienek Loska, jego partnerka Agnieszka Stawicka
EastNews

"Otworzył oczy, a po policzkach spłynęły mu łzy" Partnerka Gienka Loski poruszająco o tym jak muzyk zareagował na zbiórkę pieniędzy na jego leczenie

Gienek Loska, jego partnerka Agnieszka Stawicka
EastNews

Zaledwie kilka dni temu w mediach pojawiły się bardzo smutne wiadomości dotyczące stanu zdrowia zwycięzcy pierwszej edycji programu "X-Factor". Okazało się wówczas, że Gienek Loska kilka miesięcy temu doznał wylewu i od tamtej chwili walczy o powrót do zdrowia. Artysta miał wylew krwi do mózgu na Białorusi, gdzie mieszka jego mama. Gienek Loska przeszedł operację, jednak od tamtego czasu wciąż jest w śpiączce. Ostatnio partnerka muzyka opowiedziała o dramacie, jaki rozegrał się w życiu Loski, a teraz w DDTVN zdradziła, jak wokalista zareagował, gdy dowiedział się, że w Polsce trwa zbiórka pieniędzy na jego leczenie. 

 

Zobacz także: „Grałem jak chciałem”. Gienek Loska w poruszającym wywiadzie VIVY!

 

Gienek Loska wciąż walczy o powrót do zdrowia

Agnieszka Stawicka robi wszystko, żeby pomóc swojemu partnerowi. Kobieta stara się zebrać środki na zakup specjalistycznego łóżka medycznego, który chce przetransportować na Białoruś. Niestety, ze względu na stan zdrowia Gienka Loski nie można teraz zabrać go do Polski, żeby tu zajęli się nim specjaliści. Ostatnio Agnieszka Stawicka pojawiła się w studiu DDTVN, żeby opowiedzieć o dramacie Gienka Loski i zdradziła, jak muzyk zareagował, gdy dowiedział się, że Polsce trwa zbiórka pieniędzy na jego leczenie.

Gdy usłyszał, że tyle osób jest zmartwionych jego stanem zdrowia, otworzył oczy, a po policzkach spłynęły mu łzy - relacjonowała partnerka muzyka.

Trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót do zdrowia! 

 

Zobacz także: Trafił do szpitala po 11 godzinach. Dlaczego Gienek Loska tak późno otrzymał pomoc?

Gienek Loska od kilku miesięcy walczy o powrót do zdrowia.

Gienek Loska
East News

Partnerka artysty zbiera pieniądze na jego leczenie.

Gienek Loska
East News

Więcej na temat Gienek Loska
Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10