Gienek Loska, Kuba Wojewódzki
ONS/Eastnews

Gienek Loska nie wybudził się ze śpiączki i walczy o życie. Tak mówił o nim w "X Factor" Wojewódzki: "Oddajcie hołd temu człowiekowi, bo jest niezwykły!"

Gienek Loska, Kuba Wojewódzki
ONS/Eastnews

Smutna wiadomość dla fanów programu "X Factor" i fanów Gienka Loski. Zwycięzca tego show TVN walczy o życie. Gienek Loska, zwycięzca 1. edycji show „X-Factor” miał wylew krwi do mózgu i jest w śpiączce. 5 maja 2018 roku artysta odwiedzał swoją mamę na Białorusi - to właśnie wtedy doszło do tragedii. Gienek Loska został zoperowany w szpitalu w Baranowiczach dopiero po 11 godzinach. Do tej pory nie wybudził się po operacji. 

 

Zobacz też: Dawno niewidziany Gienek Loska z żoną na koncercie

 

Gienek Loska w "X Factor"

Pamiętacie jego wspaniałe występy w programie "X Factor"? Gienek już na samym castingu skradł serca jurorów, jednak nikt się nie spodziewał, że dojedzie aż do samego finału. W finale stanęło dwoje podopiecznych Kuby Wojewódzkiego i jeden Czesława Mozila. Gienek Loska, który trafił do grupy „25+“ został laureatem pierwszej w Polsce edycji muzycznego show.

 

W finale Gienek Loska zaśpiewał „It's A Man's Man's Man's World“ z repertuaru Jamesa Browna. Potem, w duecie z Maciejem Maleńczukiem wykonał „You Can't Judge A Book by Looking At The Cover“ Bo Diddley’a..

- Chciałem was poprosić, żebyśmy naprawdę oddali hołd temu człowiekowi, bo jest niezwykły. Ty jesteś potrzebny temu programowi - stwierdził Kuba Wojewódzki.

Widzowie zdecydowali, że to Gienek Loska ma zająć pierwsze miejsce i wygrać 100 tysięcy złotych.

 

Przeczytaj: Od uczestnika w "X Factor" do trenera "The Voice"! Jaką drogę przeszli Szpak i Hyży?

 

Zobaczcie jego występ poniżej: 

 

Tutaj posłuchacie jego wykonania w duecie z Maleńczukiem:

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10