Gienek Loska
East News

Uczestnik "X-Factor" miał wylew i jest w śpiączce! Padły wzruszające słowa ze strony Michała Szpaka

Gienek Loska
East News

Dotarła do nas bardzo smutna informacja - Gienek Loska, zwycięzca 1. edycji show „X-Factor” miał wylew krwi do mózgu i jest w śpiączce. 5 maja 2018 roku artysta odwiedzał swoją mamę na Białorusi - to właśnie wtedy doszło do tragedii. Gienek Loska został zoperowany w szpitalu w Baranowiczach dopiero po 11 godzinach. Do tej pory nie wybudził się po operacji. 

W dalszym ciągu jest w śpiączce, odżywia się przez sondę, oddycha samodzielnie dzięki tracheostomii, ale coraz lepiej komunikuje się ze światem, słyszy, żywo reaguje na dotyk, słowa, informacje, obecność bliskich i bardzo chce się obudzić. Jeszcze nie ma możliwości i wyraźnych wskazań medycznych na transport do Polski, choć jest to intensywnie sprawdzane - czytamy na fanpage’u Polskiej Fundacji Muzycznej.

 

Polecamy:  Michał Szpak chce wyjechać z Polski przez brak tolerancji?! Chodzi o mężczyzn! Zobacz, co zdradził!

 

Michał Szpak apeluje o pomoc dla Gienka Loski

Polska Fundacja Muzyczna apeluje o pomoc dla Gienka. Obecnie trwa zbiórka pieniędzy na lekarstwa, preparaty wzmacniające, środki higieny i specjalne jedzenie. 

Gienek wymaga teraz całodobowej opieki i środków medycznych, a tego chora mama nie jest w stanie zapewnić. Dlatego potrzebna prywatna opieka pielęgniarska i rehabilitacyjna – to jest kosztowne. W przyszłości środki będą potrzebne na solidne leczenie i rehabilitację, bo trwamy w nadziei, że Gienek się całkiem wybudzi. Ma przecież dopiero 43 lata… - informuje Fundacja.

Michał Szpak przyłącza się do apelu o pomoc dla kolegi z show. Na swoim profilu na Facebooku opublikował post dotyczący pomocy dla Gienka Loski. Napisał również wzruszające słowa:

WRACAJ DO ZDROWIA!

Mamy nadzieję, że Gienek Loska szybko wróci do zdrowia!

 

Zobacz: WOW! Michał Szpak w ognistej czerwieni w "The Voice of Poland"!

 

Przeczytaj: Od uczestnika w "X Factor" do trenera "The Voice"! Jaką drogę przeszli Szpak i Hyży?

 

W 2011 roku Gienek Loska wygrał 1. edycję "X-Factor".

Gienek Loska
East News

 

Gienek Loska miał wylew krwi do mózgu i jest w śpiączce.

Gienek Loska
East News

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33